Je mnoho lidí, kteří se snaží žít duchovně tedy podle zákonů stvoření, podle vůle Boží a přesto musejí v dnešní době spoluprožívat více či méně i dění světové. Za sebe mohu říci, že jsem zatím nic nezaznamenal, nějaké těžkosti. Jediná změna v mém životě je, že si musím nasazovat roušku v obchodě. Jinak nějaké testování, očkování jde mimo mne. Nejsem již stoupencem nebezpečné sekty rozumářů a materialistů. Z této nebezpečné sekty jsem již dávno vystoupil.

Takže proč musejí i dobří lidé prožívat omezení, která patří rozumářům? Nějaký čas jsem nad tím přemýšlel a prosil i Světlo o radu. Odpověď přišla ve snu, ostatně jako mnohdy. Sen jsem psal už v diskuzi před časem, takže vám jej tady z větší části jen zkopíruji:

Tak jsem se natáhl na chvílí a probudil mě zvláštní sen... jako ve sci-fi filmu. Byli dva lidé a asi se nějak hádali či co a najednou, když měli ruce u sebe se objevilo něco jakoby z umělé hmoty, taková zvláštní pouta a nasadilo se jim to na palce a zároveň to bylo spojeno, takže to spojilo i ty osoby k sobě a nemohly tím od sebe. A začalo se to nějak zvětšovat, rozvětvovat a více je propojovat, no vypadalo to jak ve sci-fi filmu. Pak se tam objevila velká kostka asi 2,5 x 2,5 metru, taková asi kovová a z ní vylezla chapadla. Spíše hadice, ale samy se pohybovaly a na konci měly takový otvor rozšklebený. A najednou ty hadice začaly obíhat ty spojené lidi (už nevím co bylo s tou kostkou, jestli také obíhala, prostě jsem ji už neviděl). A z těch chapadel začaly vylétat, střílet něco jako špinavé míčky. Prostě jako by to vrhalo špinavé tenisáky z bláta.

(Zase nebrat vše doslova. Nejde konkrétně o hádající se lidi. Obrazně to ukazuje na stejnorodé lidi)

Když jsem se probudil, tak jsem si říkal co též to mělo znamenat. Nic mi to neříkalo, ale pořad mi to nedalo. Ten se vypadal fakt efektně, někdo si dal záležet... říkal jsem si, že to musí mít smysl. Tak jsem asi půl hodiny ještě nad tím přemýšlel. Po chvílí mě napadlo, že jsem si před pár dny stěžoval na něco: Přemýšlel jsem nad tím, že když se rozumářům vracejí nějaká zpětná působení v soudu, že jsme tím zasažení i my, kteří se snažíme žít podle Slova, že také musíme nosit roušky a podobná šikana.

A v tu chvílí mě napadlo, že sen byl asi k tomu. Prostě když se někdo na základě stejnorodosti s někým spojí (ona pouta, která na začátku snu spojila ty osoby), tak pak když přijde nějaké dění, tak to zasáhne všechny spojené.

Většina duchovních lidí i čtenářů Poselství Grálu žije jako běžní materialisté, žijí ve shonu, mají zbytečné myšlenky a to vše zabraňuje splnit bezezbytku Slovo. Zbytečné myšlenky navíc táhnou člověka dolů, protože vše zbytečné ve stvoření klesá dolů.

O několik dnů později jsem psal opět do diskuze:

Vzpomínáte na onen můj sen na ta zvláštní pouta co spojila lidi a potom ta kostka s chapadly a začala na ty lidi střílet špinavé míčky? Tak se mi zdá, že jsem nyní na to narazil v Poselství Grálu. V podstatě je to tam také napsané, jen jinými slovy. Jedná se o přednášku 8. Člověk ve stvoření. Abdrushin tam hovoří kdo bude postižen při konečném zúčtování:

"Kdo však bude při tom stráven?  
...Zničení zasáhne tedy v první řadě, při nyní očekávaném posledním uzavření účinků, ty, kteří svým myšlením a cítěním ho způsobili a byli jeho stálými živiteli, tedy materialisty."

A dále pokračuje a to je to podstatné:

"Že ničivá zpětně se vracející síla zasáhne ještě větší okruhy a dotkne se také jen blízce přimknutých stejnorodých druhů těchto lidí, je nevyhnutelné."

Jedna věta a zdá se mi, že zcela přesně popisuje ten můj sen. Takže záleží na tom, jak moc je člověk svým stavem blízky rozumářům a materialistům. Někdo více někdo méně a i podle toho bude spoluprožívat globální karmu.

Přidat komentář

Odeslat