Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Lenost stoupenců Hnutí Grálu

 
Lenost stoupenců Hnutí Grálu
 
 
 
 
 
 
 
Ještě se vrátím k lenosti stoupenců Hnutí Grálu. Kdysi u nás na webu PG se registrovali příznivci Kováře (syn Kováře, který prvně přeložil PG). A jeden z nich mi radil, ať u toho nesedím dlouho (u PC), tak max. půlhodinku a do přírody. Už jsem to kdysi někde psal. Za půlhodinku nevyřídím ani emaily, natož své weby, sociálně sítě, kontakt s lidmi, články, komentáře apod. ale nebudu to znovu rozebírat. Vzpomněl jsem si nyní na další případ a sice mého otce. Krátce po vytvoření webu PG v roce 2011 jsme se chytli kvůli cenzuře PG, to už jsem také rozebíral jinde (například na konci tohoto článku). 
 
Vzpomínám si, jak mi mezitím vyčítal, že u toho sedím. Proč u toho sedíš? Dej to na internet, když už musíš a stačí. Proč u toho sedíš?
 
Vidíte tu zvrhlost? Ti, kteří se duchem nehýbou, tak vnímají ty, kteří se hýbou, jakože jdou špatně. Abdrushin o tom píše někde, o podobném případě na Hoře. Vidíte dva příklady, kdy dotyční jsou přímo vyvádění z míry, když vidí, že někdo jiný pracuje pro Světlo, hýbe se a je aktivní. Nejsem akorát aktivní podle jejich představ, měl bych chodit do přírody. Potom podle otce asi okopávat zahrádky v Hnutí Grálu, protože on to tak dělá a domýšlí se, že to je duchovní pohyb. A když se někdo skutečně hýbe a pracuje pro Světlo, tak to tyto shniloše rozčiluje. Víte kolik takových samolibých zapáchajících shnilošů je v Hnutí Grálu? Já bych řekl, že každý, protože pokud jste duchem živí, tak nemůžete být pospolu v jedné žumpě s dalšími shniloši.
 
Tak člověk dostane od Boha dary a vlohy, aby mohl vytvářet weby, aby mohl své chtění šířit mezi tisíce, statisíce bloudících lidí a mrzký slizký farizej z Hnutí Grálu tuto službu Světlu vnímá jakože je to špatně. Správně to je jít do přírody a do Hnutí Gálu na zahrádku. Komu tím pomáháte, když jdete do přírody?
 
Co vám pokrytcům píše Abdrushin hned v úvodu:
 
"Jakmile však směle používá veškerých schopností, které v něm dřímají v očekávání jeho zavolání jako výzbroje ke vzestupu, zužitkuje tak svěřenou mu hřivnu podle vůle Stvořitele a přemůže hravě všechny překážky, které mu chtějí zkřížit cestu, aby ho z ní odchýlily." 
 
Takže chozením do přírody a sekáním trávy celý život jste směle použili veškerých schopnosti ducha? Je to přesně naopak, zakopali jste je a proto vymýšlíte svým rozum zástěrky pro svou shnilost, jakože chození do přírody a horečnou fyzickou aktivitu vydáváte za duchovní čilost. A proto vy, zapáchající shniloši, vnímáte ty, kteří se skutečně hýbou duchem, jako špatné, protože jsou živoucím svědectvím vaší shnilosti a to je vám nepříjemné.
 
Mnoho čtenářů PG pořád nechápe jednu věc. Vy když se skutečně hýbete duchem, tak se tělo nemusí (neříkám, že nesmí) vůbec hýbat. Jenže rozumáři se pořád domýšlejí že horečná fyzická aktivita je duchovní pohyb. Ti duchové ve vysokých úrovních, myslíte, že oni tam běhají jak prdlí z místa na místo? Čím jste výše, tím se méně pohybujete navenek. Myslíte, že rytíři z Grálu někde jako pořád běhají? Stojí celou věčnost na jednom místě, takže podle vás snilošů jsou asi ztracení. Veškerá jejich činnost probíhá v duchu. I to, že takto mohou zasahovat na mnohá místech ve stvoření najednou, přestože stojí na jednom místě. A na zemi tuto schopnost supluje internet a proto tolik vadí shnilošům, kteří se v duchu nehýbou. Stejně jako svou nízkou zralosti nechápou činnost ve vysokých duchovních úrovních, tak ani nechápou, co by na zemi měli dělat u internetu, kromě prohlížení hlouposti. To pak není divu, že nás posílají do přírody a ptají se, co že tam u toho děláme, když soudí podle sebe. No co byste tam tak asi mohli dělat, když jste prázdné naduté loutky? Samozřejmě nic, proto také máte zralost duchovní spodiny a lůzy a můžete tak akorát jít na procházku do přírody nebo maximálně posekat trávu.
 
Pozor, neříkám, že sekat trávu je špatně i to je zapotřebí udělat. Nesmíte to vytrhnout z kontextu.
 
Když už hovoříme o lenosti stoupenců HG, tak se ještě o něčem zmíním. Už vícekráte mě to napadlo. Děti, potomci stoupenců HG. Dejte si pozor! Znal jsem několik děti z různých rodin členů Hnutí Grálu z Karviné. Mnohé jsou už dospělé. Nikdo, ani jeden se k nám nepřihlásil. Nikdo si nedal tu práci o které hovoří i Abdrushin, že když dítě vyroste, tak si musí samo zvážit, jestli to čemu ho dosud učili, může samo zastávat z přesvědčení. Nikdo si nedal tu práci s cenzurou PG. Pokud jste živí duchem, tak si tu práci dáte a zjistíte, že došlo ke zločinu a tím vám také dojde, že se sdružujete se samolibou zapáchající spodinou a opustíte tuto žumpu, bez ohledu jestli to je nejbližší rodina.
 
Přesně jako jsem já opustil tyto zapáchající farizeje. Máte v rukou Slovo Boží a jednáte jako obyčejní církevníci. Tak za čím jdete, za Světlem nebo se rochníte v samolibých rodinný shlucích mrzkých farizejů? Ani jeden z vás mrzkých farizejů z Hnutí Grálu nevstoupí k nám na novou půdu. Jsme tady od roku 2011... všichni jste se nás stranili. Sestra se kdysi zaregistrovala a když se začalo hovořit o cenzuře, tak se hned šla smazat z našeho webu. Samozřejmě se domýšlela, že ona je ta dobrá a utíká od nás jdoucích po falešných cestách. No vida a už máme důkaz, že cenzuru provedl člověk viz článek: Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou. Takže nyní vidíme, že to bylo naopak, ona, shnila zapáchající spodina, byla odpuzována od nás, kteří jsme duchem živí. Přesně jak píše Abdrushin:
 
"​Prázdní lidé, kteří se nesnaží o opravdové naplnění svého života, budou vždy prchat před lidmi, kteří nosí v sobě hodnoty ducha.
Hodnoty ducha n​​emůže nikdo skrývati, neboť duch, dokud není v lidech zasypán, žene je zcela přirozeně k činnosti podle zákona pohybu ve stvoření. Je-li skutečně ještě živý, tlačí se nezadržitelně ven a takový člověk najde zase lidi, jimž k vyrovnání může svým působením ducha něco dát, aby opět od nich něco přijal, ať je to již jen nový popud a nebo vážně míněné otázky.​"​ 
  
 
Neuvěřitelný močál se stal ze čtenářů PG, hlavně v Hnutí Grálu. Víme ze vzpomínek na Abdrushina, že řekl:

Poté co budou vlažní vyvrženi, začne očista mezi nositeli kříže. Tato bude hrozná, protože žádný lidský duch nemůže být zachráněn bez pokory.

A přesto se rochníte ve své samolibosti a vše špatné vidíte na těch, kteří se duchem hýbou a jsou duchem aktivní. A právě proto jsou vám trnem v oku. Očista mezi stoupenci bude hrozná. Tak kdo to asi bude? Samozřejmě jste sami sebe zase postavili bokem... takže bude hrozná.

čtěte také článek: Stoupenci Hnutí Grálu budou vyvržení jako vlažní

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Návštěvy

Dnes:47
Včera:197

Právě přítomno lidí
2

Následující slovo nepřináší nové náboženství, ale chce být pochodní pro všechny vážné posluchače nebo čtenáře, aby tím našli pravou cestu, která je povede do vytoužených výšin.

Abdrushin

Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté

 Znovu se mi doneslo, že někteří lidé dokonce i telefonují takzvanému odborníkovi na náboženství Vojtíškovi a ptají se ho na mě. Dotyčný pak o mně tvrdí, že jsem blázen a že jsem si vytvořil sektu.  

Jednoduchá otázka na kterou si může každý sám odpovědět: Kdo zpustošil tento svět a přivedl jej do záhuby? Byli jsme to my, slušní lidé, kteří dodržujeme Desatero Božích přikázání a ze všech sil se snažíme vřadit do zákonů stvoření? Anebo to byli nebezpeční fanatici a devianti rozumáři a materialisté? Odpověď si mohu uspořit, protože pro ni svědčí celé dějiny.
 

Komentáře článků

 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 31.12.2019 09:57
  Tak další perlička. Rodiče Terezy vyměnili zámky ve dveřích v bytě s tím, že bych je já s Terezou ...

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Jaroslav Stano Jaroslav Stano 16.12.2019 10:18
  Tak zrovna dnes som čítal prednášku Vianoce. Znovu sú tam spomínané slová: "Buďte ako deti" s dodatkom ...

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Gabriela Erhardtová Gabriela Erhardtová 14.12.2019 17:00
  V týchto dňoch čítam "Vzpomínky na Pána"....dokonca aj náš Pán bol obvinený z vytvorenia sekty..... čo ...

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 14.12.2019 16:11
  Odebral jsem možnost nepřihlášeným uživatelům hodnotit komentáře. Na nějaký čas, než bude tato ...

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Oldřich Pružina Oldřich Pružina 14.12.2019 13:33
  Vojtíšek je známá firma, už v 90. letech pomlouval a brojil proti každému, kdo jen trochu měl cosi ...

  Číst dále...

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nemáte potřebná oprávnění

Pouze ověření uživatelé mohou kopírovat