Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté

 
 
Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
 
 
 
 
 
 
Znovu se mi doneslo, že někteří lidé dokonce i volají takzvanému odborníkovi na náboženství Vojtíškovi a ptají se ho na mě. Dotyčný pak o mně tvrdí, že jsem blázen a že jsem si vytvořil sektu. 
 
Jednoduchá otázka na kterou si může každý sám odpovědět: Kdo zpustošil tento svět a přivedl jej do záhuby? Byli jsme to my, slušní lidé, kteří dodržujeme Desatero Božích přikázání a ze všech sil se snažíme vřadit do zákonů stvoření? Anebo to byli nebezpeční fanatici a devianti rozumáři a materialisté? Odpověď si mohu uspořit, protože pro ni svědčí celé dějiny.
 
A nyní uvažujte, když je tedy beze vších pochyb jasné, kdo má na svědomí zpustošení světa a vy přesto chodíte za těmito blázny se ptát a radit se s nimi, tak kam to asi povede? Tvorové, kteří si zmrzačili mozky, přepěstovali pozemský rozum a proto mohou chápat jen hmotné věci, tak vy za těmito mozkovými mrzáky se chodíte radit.
 
Co to je za hloupý argument, že jsem si vytvořil sektu kolem sebe? To by každý spolek, sdružení, politická strana či jejich vůdci mohli být nařčení, že si vytvořili sektu kolem sebe. Je to laciný argument pro další hlupáky, kteří toto rádi slyší, aby se mohli v klidu pohoršovat nad tím, co nenávidí. Všude se lidé na základě přírodního zákona přitažlivosti stejnorodého scházejí a sdružují. Každý to může činit i nebezpeční fanatici rozumáři, kteří vedou svět do záhuby, jen my normální a slušní lidé nesmíme, to nás ty nenávistné stvůry hned nazvou sektáři.
 
Jestliže někdo o mně tvrdí že jsem blázen, bez věcných argumentů, jen proto, že hovořím Pravdu, kterou tato havěť nenávidí, tak byste přece měli být na pozoru. Je tomu přesně naopak. Lidé by už přece měli z prožití vyvodit důsledky. Je přece už nad slunce jasné, že blázní jsou oni, ti, kteří zpustošili tento svět a to byla sekta rozumářů. Oni patří do ústavu pro choromyslné. Jak je možné, že blázní, kteří vedou svět do záhuby, nejen že nejsou v ústavech pro choromyslné, ale jsou stále u vedení a dokonce mohou beztrestně šířit bludy, štvát ve své zvrhlé nenávisti a obviňovat nás normální lidi, kteří se vřazujeme do zákonů stvoření?
 
Zcela zřetelně nám Bůh v poslední době zviditelňuje, že ti, kteří se ověnčili sebeukajecími vizitkami Pudr, Hadr a dalšími, že to jsou ti nejnebezpečnější fanatici, kteří by měli být zavření v ústavech pro choromyslné. Stačí se podívat na prozápadní fanatiky a jejich šílenosti - nenávist k vlasti, genderové zvrácenosti, zvrhle ideologie apod... jasně je vidět, že to už nejsou lidé.
 
Normální člověk se řídí čistým cítěním a v tom případě nemůže opomíjet zákony stvoření. Jen pokud si zmrzačí mozek, jako se stalo rozumářům a materialistům, tak může cítění dat stranou a nechat se zotročit vlastním nástrojem rozumem. To je ale cesta do záhuby, protože rozum je výplod hmotného mozku a proto může chápat jen hmotné věci. Nebezpeční fanatici rozumáři, tak nemají ani tušení, proč vůbec jsou ve stvoření, jaký je smysl života. Samozřejmě normální člověk se těchto bláznů nebude na nic ptát. Jen ten, kdo je duchem líny a sám se nechal zotročit svým vlastním zmrzačeným rozumem. 
 
To co se nyní začíná dít ve světě má lidem v prožití ukázat, že rozumáři a materialisté jsou ti nejnebezpečnější fanatici a blázní ve stvoření. Zcela zřetelně vidíte, že vedou svět do záhuby, jako se musí stát vždy, když se rozum postaví nad ducha, který se projevuje cítěním (nikoli pocitem).
 

Blíží se doba, kdy každý mrzký rozumář bude vyhuben, pokud jen ukáže špinavým prstem na některého ze služebníků Páně. Přesně jak psal Abdrushin:

"​Žádný člověk nemá být nucen ke změně své vůle. V budoucnosti však mají být ponecháni v klidu a míru všichni ti, kteří skutečně patří k lidu Božímu. Nikdo nesmí beztrestně na ně ukázat špinavým prstem. Bude pak ihned poznamenán a zahyne. Každý výsměch a tím spíše čin se zcela neočekávaně, rychle a hořce vymstí na tom, kdo ho provedl.​ ​Lid Páně se konečně shromáždí pod jeho praporem a bude chráněn. Avšak jen ten, kdo má odvahu přiznat se k tomuto lidu! Nikdo jiný. Stojíme již na prahu počátku této hodiny!​"​ Abdrushin

 =

Nakonec jsem poslal email rádoby odborníkovi na náboženství Vojtíškovi:


Nevážený pane Vojtíšku doneslo se mi, že mě pomlouváte a šíříte o mně, že jsem blázen, sektář apod. Chci vám sdělit, že ještě jednou se mi něco takového donese a podám na vás trestní oznámení za pomluvu, urážku na cti apod. co bude možno v dané situaci použit.
O tom, že se nenecháme pomlouvat jsem se i zmínil v komentářích pod článkem, který je zveřejněn na našem webu Pravé lidství. Pokud byste ony komentáře nečetl, tak jeden vám tady zkopíruji:

Ti rodiče, jedné naši registrované uživatelky, tady stále slídí a pomlouvají mě. Přitom oni sami své tehdy ještě nezletilé dceři spílali, že je slušná, vysmívali se jí, že se slušně obléká, že by měla raději pít a kouřit jako ostatní. Samozřejmě, když se matka obléká jako coura, obnažuje se na veřejnosti a doma dcera je slušná, tak ta matka vidí na dceři, jak ona sama klesla, dcera jí to zviditelňuje a v tu chvílí v těchto stvůrách vzrůstá nenávist vůči světlým a čistým lidem.

Mohl by se sepsat celý dlouhý článek o tom, jak tato nezletilá slečna byla doma tyranizovaná svými rodiči jen kvůli tomu, že je slušná (a pokud to bude nutné, tak sepsán bude i s konkrétními jmény). A nyní tito zvrhlíci za pomoci rozumářského fanatika Vojtíška chtějí ze mně udělat blázna.

Tak oni, zvrhlíci, kteří v nenávisti vůči čistotě své dcery ji chtěli morálně zkazit a srazit do špíny, aby se nad touto čistotou nemuseli tito duchovní šupáci pohoršovat, tak oni jsou jako v pořádku? A my, kteří dodržujeme Desatero Božích přikázání, jsme slušní, žijeme podle zákonů stvoření, tak nás tato duchovní spodina bude nazývat sektáři a blázny? Prosím vás to nevidíte tu zvrhlost této nebezpečné sekty rozumářů a materialistů? Zajímalo by mě jestli je to žalovatelné... přece si nenecháme od takového společenského odpadu kadit na hlavu. Kdo to kdy viděl, aby nějaký rozumářský fanatik se zmrzačeným mozkem tady pomlouval slušné lidi?

Doba vás nebezpečných fanatiků rozumářů se blíží ke konci. Už není pochyb o tom, že jste to byli vy, kdo zpustošil tento svět a vede jej do záhuby. Až toto prožití lidi úplně probudí, tak to bude váš definitivní konec. Takže je naprosto vyloučeno, aby nějaký mrzký rozumář se zralosti duchovní spodiny, tedy škůdce ve stvoření, tady pomlouval slušné lidi, kteří žijí podle zákonů stvoření. Nebudu se s vámi nepřáteli Pravdy mazlit. -konec emailu-

 

***

 

"Po tom se pozná, kde číhají temnoty. A to co temnota nenávidí, co pronásleduje svou nenávistí, tj. jen Světlo a všechno světlé. Každý, kdo v klidu zkoumá, nalezne hned důkaz, kde jest temnota a kde Světlo. Je to podle zákonů stvoření a dá se to z mého Poselství podrobně zdůvodniti. Vždyť temnoty nenávidí Světlo a snaží se je napadat a špinit, kde jenom mohou!
Kam temnota útočí, tam jsou světlé hodnoty! To bude lidem v budoucnosti jasně viditelné. Budou moci podle toho usuzovati a jednati, aby úplně vymýtili zlo, které se musí takto samo vždy označiti!"
 
Abdrushin
 

Komentáře   

Pavel Krajíček
+4 #1 Pavel Krajíček 2019-11-30 09:22
Diskuze jsou na nějaký čas jen pro přihlášené uživatele. Také úvodní modul na hlavní straně s novými příspěvky je viditelný až po přihlášení. V poslední době k nám každý den chodí nenávistná havěť a hledá špínu a volá pak Vojtíškovi.
Včera doslova dvě hodiny útočili. Blokoval jsem jim IP adresu, ale chodí přes anonymizery a našli i fintu, jak chodit do diskuzí přes mezipaměť Google i když jsou diskuze pro přihlášené. Google jim ukazuje starší stránky. Pokud se to od nového roku rozjede a rozumáři začnou dostávat přes prsty, tak to zase zveřejníme pro veřejnost.
Citovat
Pavel Krajíček
+4 #2 Pavel Krajíček 2019-12-10 21:04
Ta záporná hodnocení zdejších komentářů zde dávají rodiče Terezy, kteří tady každý den slídí, aniž by je zajímala Pravda a práce na sobě. Klikají jen na profily, hledají jména zdejších lidí na internetu apod. Přesně jak psal Abdrushin, že temno ve své nenávistí číhá, aby mohlo pošpinit to, co nenávidí. Samozřejmě, když dá někdo kladné hodnocení, tak se to záporné eliminuje, takže všechna ta negativní už nejsou vidět. Já je ale v databází vidím i IP adresy.
Citovat
Jaroslav Stano
+5 #3 Jaroslav Stano 2019-12-12 09:47
Skvelý článok. Denne to pozorujem okolo seba a nevychádzam z údivu. Ľudia sú klamaní aj sklamaní .... ale akoby neboli schopní si z toho zobrať ponaučenie a nechajú sa ďalej lákať na prázdne frázy, lacné sľuby a pekné úsmevy. Dnes vyhráva RE_KLAM_A. Mocipáni dobre vedia, prečo vlastnia všetky rozhodujúce médiá a prečo si ich cielene pestujú ako výkladné skriňe "jedinej pravdy". Vedia že tu sa dnes hrá rozhodujúca bitka o ČLOVEKA. A potenciál pochopili dokonale. Normálnemu človeku je dnes na zvracanie z toho, čo médiá produkujú. Ako znásilňujú a prekrúcajú pravdu. Napriek tomu materialistický mozog nepustí a tak si väčšina ľudí nájde radšej 100 dôvodov aby znova "uverili" permanentnému dokonca PREUKÁZANÉMU luhárovi, než by sa postavili pravde zoči-voči. Vlastne, netúžia po nej. A o tom to celé je. My sme sa na tomto webe zišli, lebo máme jedno základné spoločné - milujeme pravdu. Ak je toto dôvod odsúdenia zo strany materialistického mainstreamu, potom sa dá nad tým len pousmiať. A ísť si "nekorektne" ďalej svojou cestou.
Citovat
Oldřich Pružina
+6 #4 Oldřich Pružina 2019-12-14 13:33
Vojtíšek je známá firma, už v 90. letech pomlouval a brojil proti každému, kdo jen trochu měl cosi společného s Poselstvím. Tento nedouk jako příklady vždy uváděl podivíny a odpadlíky, kteří už s učením Grálu neměli nic společného a vykládali všelijaké bludy, a veřejnosti tvrdil, že tak vypadají stoupenci Grálu.
Je to ubožák, církevnický fanatik, zabředlý v bludných dogmatech, pomateně se domnívající, že "pravda" stojí právě jen na nich. Již z jeho obličeje vyzařuje fanatismus inkvizitora, proto ty jeho útoky a pomluvy.
Citovat
Pavel Krajíček
+5 #5 Pavel Krajíček 2019-12-14 16:11
Odebral jsem možnost nepřihlášeným uživatelům hodnotit komentáře. Na nějaký čas, než bude tato nenávistná havěť vyhubená. Ti rodiče Terezy tady každý den chodí a pořád dokola klikají na záporné hodnocení u stejných komentářů (právě tak i dnes). Dospělí lidé a chovají se jako puberťáci. Jo nenávist to je cesta do záhuby, to se pak z člověka stává zohavená zrůda (hleděno duchovním zrakem).
Citovat
Gabriela Erhardtová
+7 #6 Gabriela Erhardtová 2019-12-14 17:00
V týchto dňoch čítam "Vzpomínky na Pána"....dokonca aj náš Pán bol obvinený z vytvorenia sekty.....
čo už iné môže robiť prázdne nenávistné temno...len útočiť a ohovárať....vecných argumentov v jeho podaní niet....
Citovat
Jaroslav Stano
+6 #7 Jaroslav Stano 2019-12-16 10:18
Cituji Pavel Krajíček:
... Dospělí lidé a chovají se jako puberťáci....

Tak zrovna dnes som čítal prednášku Vianoce. Znovu sú tam spomínané slová: "Buďte ako deti" s dodatkom nie detinskí.
To čo tu uvádzate presne zapadá do kontextu. Navyše v tomto prípade ide až o trapné správanie nehodné dospelého človeka, nieto ešte múdreho.
Citovat
Pavel Krajíček
+5 #8 Pavel Krajíček 2019-12-31 09:57
Tak další perlička. Rodiče Terezy vyměnili zámky ve dveřích v bytě s tím, že bych je já s Terezou mohl vykrást. No to už není na trestní oznámení, to je na Chocholouška, na psychiatra. Přesně jak psal Abdrushin, že u materialistů se začne projevovat zmrzačený mozek, tedy poruchy a pomatenost, tak už je to tady. Nenávistná havěť obviní ty, kteří jako jedni z mála z lidí skutečně žijí podle vůle Boží z toho, že by je mohli vykrást. Obyčejný nízký člověk, který by i příležitostně ukradl něco, pokud by nebyl přistižen, tak takový nechodí a nevykrádá byty. A o věřících a slušných lidech si tato nenávistná havěť toto myslí. Ale víme od Abdrushina, že člověk soudí podle sebe, takže nám tato duchovní špína zase odhalila něco ze svého červivého nitra.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Návštěvy

Dnes:15
Včera:246

Právě přítomno lidí
1

Celkem členů

34 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
1 tento měsíc

Následující slovo nepřináší nové náboženství, ale chce být pochodní pro všechny vážné posluchače nebo čtenáře, aby tím našli pravou cestu, která je povede do vytoužených výšin.

Abdrushin

Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté

 Znovu se mi doneslo, že někteří lidé dokonce i telefonují takzvanému odborníkovi na náboženství Vojtíškovi a ptají se ho na mě. Dotyčný pak o mně tvrdí, že jsem blázen a že jsem si vytvořil sektu.  

Jednoduchá otázka na kterou si může každý sám odpovědět: Kdo zpustošil tento svět a přivedl jej do záhuby? Byli jsme to my, slušní lidé, kteří dodržujeme Desatero Božích přikázání a ze všech sil se snažíme vřadit do zákonů stvoření? Anebo to byli nebezpeční fanatici a devianti rozumáři a materialisté? Odpověď si mohu uspořit, protože pro ni svědčí celé dějiny.
 

Komentáře článků

 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 31.12.2019 09:57
  Tak další perlička. Rodiče Terezy vyměnili zámky ve dveřích v bytě s tím, že bych je já s Terezou ...

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Jaroslav Stano Jaroslav Stano 16.12.2019 10:18
  Tak zrovna dnes som čítal prednášku Vianoce. Znovu sú tam spomínané slová: "Buďte ako deti" s dodatkom ...

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Gabriela Erhardtová Gabriela Erhardtová 14.12.2019 17:00
  V týchto dňoch čítam "Vzpomínky na Pána"....dokonca aj náš Pán bol obvinený z vytvorenia sekty..... čo ...

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Pavel Krajíček Pavel Krajíček 14.12.2019 16:11
  Odebral jsem možnost nepřihlášeným uživatelům hodnotit komentáře. Na nějaký čas, než bude tato ...

  Číst dále...

   
 • Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté
  Oldřich Pružina Oldřich Pružina 14.12.2019 13:33
  Vojtíšek je známá firma, už v 90. letech pomlouval a brojil proti každému, kdo jen trochu měl cosi ...

  Číst dále...

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nemáte potřebná oprávnění

Pouze ověření uživatelé mohou kopírovat