Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:69
Včera:139

Právě přítomno

3
online

Přihlášení

77 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
1 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Real time web analytics, Heat map tracking

Nenávist se musí projevit

 
Nenávist se musí projevit 
 
 
 
 
 
 
Pod zvýšeným tlakem ze Světla se musí projevit vše, co lidé skrývají ve svém nitru a tak i nenávist. Vše vyjde na světlo a bude odhaleno. Rovněž se zviditelňuje zvrácenost té nejnebezpečnější sekty a jejich stoupenců materialistů a rozumářů.
 
Proto i nenávist se musí u všech, kteří jsou jí postižení, projevit. Kdo ovšem je postižený nenávisti? Nenávist vzniká v nízký, temných, zlých duších.
 
A proč? Můžeme si citovat z bible Jan 7:7 "... mne však nenávidí, protože ho usvědčuji z jeho zlých skutků".
 
Ježíš, ztělesnění Světla a Pravdy, říká, že jej nenávidí ti, kteří stojí křivě ve stvoření, tedy stejně jako dnes, domýšliví rozumáři, kteří své chlípné zvrácenosti a ideologie vysunují do popředí, nedbajíce na řád stvoření. Proto prozápadní chlípníci, plní nenávisti, útočí stále na Rusko, protože Rusko skrz snahu zachovávat tradiční lidské hodnoty ukazuje odpornou chlípnost a zvrhlost prozápadních deviantů. Čili řečeno slovy Ježíše usvědčuje je z jeho zlých skutků.
 
Je smutné, že mnoho lidí se nechává hlavním zpravodajstvím obalamutit a věří nenávistné, štvavé prozápadní kampani. Vždyť sám Stvořitel tímto k nám promlouvá! On chce, abychom tímto procitli a v prožiti získali přesvědčení. Kam temno útočí, tam jsou světlé hodnoty. Vidíte snad, že by Rusko proti někomu ustavičně štvalo? Vidíte přece, že jen ti, kteří vedou tento svět do záhuby, tedy mozkoví mrzáci, rozumáři, že pouze oni, plní nenávistí, jako ta nejšpinavější chamraď, stále útočí na Rusko, SPD, vlastence a pod., tedy na cítící lidi. Rozumáři, tedy ti, kteří přijali cejch 666 na duchovní čelo, stále útočí na cítící lidi, tedy ty, kteří v sobě ještě uchovali lidství.
 
Zlo se musí takto projevit a samo označit. Temno nenávidí Světlo. Kam temno útočí, tam jsou světlé hodnoty... nezapomínejte na to. Bůh chce, aby lidé mohli podle toho usuzovat a jednat, aby úplně vymýtili zlo, ​které se musí takto samo vždy označit.
 
Viz také článek Co je nenávist?
 
 ***
 
Po tom se pozná, kde číhají temnoty. A to co temnota nenávidí, co pronásleduje svou nenávistí, tj. jen Světlo a všechno světlé. Každý, kdo v klidu zkoumá, nalezne hned důkaz, kde jest temnota a kde Světlo. Je to podle zákonů stvoření a dá se to z mého Poselství podrobně zdůvodniti. Vždyť temnoty nenávidí Světlo a snaží se je napadat a špinit, kde jenom mohou!
Kam temnota útočí, tam jsou světlé hodnoty! To bude lidem v budoucnosti jasně viditelné. Budou moci podle toho usuzovati a jednati, aby úplně vymýtili zlo, které se musí takto samo vždy označiti!"
 
Abdrushin
 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře. Pro komentování článků musíte být přihlášení.

X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat