Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Originál dobové fotoalbum Abdrushin

 

Originál fotoalbum s podpisem Imanuel

 

 

napsal Pavel KrajíčekTěsně před vánocemi 2018 jsem na Aukru natrefil na originál fotoalbum z doby Abdrushina. Tedy 6 originálních dobových fotografií a ta první s Abdrushinem má vlastnoruční podpis Imanuel viz foto níže. Jedná se o velkou vzácnost a kdoví kolik by za to byli ochotní dát bohatí čtenáři Poselství Grálu např. z Německa či Nigérie. Onen prodávající vůbec netušil kdo na fotografiích je. Album prodával pod názvem Zednáři. Něco mě doslova přinutilo na prodejce kliknout... už už jsem chtěl jít pryč, ale něco jakoby jednalo za mne.

​Chtěl jsem k onomu fotoalbu napsat tehdy na Facebook, že ho nedostalo do rukou ani Hnutí Grálu ani Soldán, Sitar, Pastierik, JaníčkoFritz, Mach či kdo vše si dnes hraje na vyvolené a straní se Krajíčka a tříští tak scénu čtenářů PG, ale že to dostal do rukou Pavel Krajíček a že tím je shůry také něco naznačeno a ostatním viditelně sděleno (to se týká samozřejmě i cenzury Poselství Grálu). Ale pak jsem od toho upustil. A nyní mi to jedna paní v konverzaci připomněla a dala najevo, že to také tak pochopila, tak to nyní nakonec přece jen dávám do článku.

Napsala mi:
"Přesně, pro mne to je potvrzení, za kým stojí světlo..."

Můj argument:​​
Jestliže na obrázku je Imanuel a jeho pravý vlastnoruční podpis, tak s tím nemůže manipulovat temno, ale je to spojeno se Světlem a to řídilo kam to dojde.

​Paní reagovala:
"Ano, přesně a je tím uk​ázáno,​ kdo je tady na hrubohmotné zemi ve spojení se světlem​.​"

 --

Je to vzkaz, který říká: "Jsem s tebou"

Přísně vzato je to výkazem a vodítkem pro ostatní více, než kdybych zveřejnil, že jsem byl ze Světla povolán, protože to by mě kdokoli z odpůrců mohl obvinit, že blouzním nebo si vymýšlím. Takto je to hmatatelné a viditelné - vlastnoruční podpis Imanuele. Kdyby tedy Hnutí Grálu či jakýkoli jiný farizej stal správně se svými názory, tak nebyl by poslal Imanuel ono album s podpisem jemu? Víme přece o zákonu stejnorodosti a že vše ze Světla se může přibližovat v první řadě k tomu, kdo se mu také nejvíce přibližuje, co se mu nejvíce vzdouvá vstříc. Takže onen podpis je důkaz v první řadě pro vás, pro "nevěřící Tomáše" a zlovolné odpůrce. 

To, že se mnozí straní Pavla Krajíčka a jeho aktivit je samozřejmě způsobeno zákonem přitažlivosti stejnorodého. Jedni jsou změkčili blouznivci, kteří budou samozřejmě odpuzování od těch, kteří se radostně vřazují do zákonů stvoření. A druzí jsou mnohdy závistivá lůza, žel i takoví jsou mezi čtenáři PG. Brzo tyto skupinky budou muset prožít hořké zklamání, až se vše začne hroutit a jejich předáci jim už nebudou moci nic nabídnout. Ovšem tím, že se nás dříve stranili, jim bude opláceno stejnou minci a my se budeme potom stranit jich, až budou žebravě se domáhat pomoci. A jak říká Abdrushin, tak snadné to pak pro ně nebude, neboť budou nezadržitelně vedeni mlýnskými kameny neúprosných zákonů Boží spravedlnosti, až v prožití dospějí k poznání svých omylů... protože se dříve ve své samolibosti stranili pravých služebníků Páně, někteří dokonce i v závisti a nenávisti.

(Pro astrology - album jsem zakoupil 18.12.2018 v 11:11 hod. i když jsem si jej prohlížel už asi o minutu dvě dříve. Čas 11:11 je z emailu, který mi přišel poté, co jsem odklikal nákup. V té době jsem měl tranzit Jupitera přesně na mém MC a Černou Lunu na ASC, kterou mám i v radixu na ASC.)

 

Na ukázku několik fotografií z alba:

Samotné album má rozměry 43 x 31 cm. V otevřeném stavu má 80 cm.

 

 Podpis Imanuel:

 

Štítek na konci alba pod poslední fotografii:

 

První fotografii s podpisem Imanuel jsem si dal za rámeček:

Komentáře   

Tomáš Stodůlka
+5 #1 Tomáš Stodůlka 2019-01-13 20:32
Toto mne také minule napadlo. Není to jen tak, dostat se k těmto fotografiím. A jistě to má svůj důvod. Možná, že někde jsou i originální negativy. Pokud nebyly recyklované na stříbro, jak v oné době bylo běžné. Je možné, že jsou to jediné a poslední originály ( pozitivní kontaktní kopie negativů), které se dochovaly.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře. Pro komentování článků musíte být přihlášení.

Návštěvy

Dnes:80
Včera:382

Právě přítomno lidí
3

Lid Páně

 

Žádný člověk nemá být nucen ke změně své vůle. V budoucnosti však mají být ponecháni v klidu a míru všichni ti, kteří skutečně patří k lidu Božímu. Nikdo nesmí beztrestně na ně ukázat špinavým prstem. Bude pak ihned poznamenán a zahyne. Každý výsměch a tím spíše čin se zcela neočekávaně, rychle a hořce vymstí na tom, kdo ho provedl.

Lid Páně se konečně shromáždí pod jeho praporem a bude chráněn. Avšak jen ten, kdo má odvahu přiznat se k tomuto lidu! Nikdo jiný. Stojíme již na prahu počátku této hodiny!

Abdrushin

Povolaný český národ

 

Prosím svého Všemohoucího Otce, aby vylil svou sílu a své požehnání na malý národ Jeho věrných, aby rozmnožil jeho možnosti a schopnosti k velikému poslání, k budování království Otcova.

Abdrushin

(celý článek)

Jste hledající?

Přidejte se k nám na 

www.rok2020.cz

...návod na přežití...

 

Následující slovo nepřináší nové náboženství, ale chce být pochodní pro všechny vážné posluchače nebo čtenáře, aby tím našli pravou cestu, která je povede do vytoužených výšin.

Abdrushin

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nemáte potřebná oprávnění

Pouze ověření uživatelé mohou kopírovat