Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:30
Včera:231

Právě přítomno

2
online

Přihlášení

70 registrovaných
0 dnes
1 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

49 - Okruh píle a tvořivosti

Osobní záření

Jan Nedomanský

 

49 - Okruh píle a tvořivosti

 

Okruh píle se zračí ženám u ramen. Vířivě se točí kolem ramenního ohbí a pobízí k čin­nosti. Mívá několik druhů barev, které vyznačují příslušenství k určitému celku působení a druhu píle a zájmů.

V kruzích vyzařují jemné květy, vlnovky, spirály a četné jiné útvary, podle druhu toho, čemu je píle věnována. Útvary jsou též různých barev a seskupení. I když jsou výchvěvy pozem­ským očím neviditelné, přece dodávají ženě novou a novou chuť k práci, bez níž by nebyla vnitř­ně spokojena a šťastna. V tvořivém působení je vrchol štěstí (obraz č. 31).

U mužů je tvořivost vyzářena nad rameny do stran jakousi stabilnější formou, která zje­vuje druh služby a hodnost v ní. Tak vznikly, či zde mají svůj původ nárameníky, epolety a pod. I pod rameny na pažích bývá někdy vyzářen znak služby.

Všechna vyzáření píle a tvořivosti poskytují vědomí důstojnosti a důležitosti každé služ­by, je-li odpovědně uskutečňována v zákonech dobra a ke službě celku. Je v ní blaživé uspokoje­ní tvořivé lidskosti.

 

(obraz č. 31) Okruh píle

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře. Pro komentování článků musíte být přihlášení.

X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat