Pamatuj si mě     Zapomenuté heslo?   Registrovat  

Astro na 2023

• Pravé lidství
  • Autor
  • Profil webu
  • Profil webu
Více
07. dub 2023 08:18 #205 napsal Pravé lidství
Odpověď od Pravé lidství na téma Astro na 2023
Tatjana Micić píše o dubnovém zatmění:

Dubnové zatmění Slunce, které je samo o sobě z astronomického hlediska neobvyklé, bude nejvíce viditelné v Austrálii a Čínských mořích, což znamená, že v této části světa, pravděpodobně i v Číně a Tchaj-wanu, bude napjatá situace, což je očekáváné. Jak jsme již řekli, Amerika a NATO bojují současně s Ruskem a Čínou, což je jistě velmi odvážné, ne-li šílené.

Zatmění Slunce 20. dubna má velmi náročnou kvadraturu k Plutu a je dokonce v konjunkci s Rahu. Bohužel to naznačuje destruktivní energie. Mimochodem, v dávných dobách se každé zatmění očekávalo se strachem, protože se vědělo, že přináší obrat, často o 180°. Lidé neměli prudké změny v oblibě. Pro někoho může být obrat dobrý, kdežto pro někoho může znamenat konec vlády. Účinek zatmění pociťujeme měsíce předem a často až 6 měsíců později. To znamená, že nás čekají výzvy a potenciálně až do podzimu i velmi destruktivní energie.

V jednom z videí jsem mluvila o tom, že organizace NATO je v horoskopu Beran. Toto první zatmění v Beranu je v konjunkci se Severním uzlem NATO, což znamená, že NATO bude bojovat – otázkou je, zda až do konce? To uvidíme. Obecně jsou přítomny velmi militantní energie. Je prostě neuvěřitelné, že německé tanky opět bojují s Ruskem, ale je to tak, historie se opakuje.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

• Pravé lidství
  • Autor
  • Profil webu
  • Profil webu
Více
17. dub 2023 18:44 #214 napsal Pravé lidství
Odpověď od Pravé lidství na téma Astro na 2023
Pan Betko píše k dubnovému zatmění:

Novoluní a hybridní zatmění 20.4.2023 Hybridní zatmění začíná jako prstencové, následně je úplné a po té opět prstencové. Tento vzácný jev bude nyní ve znamení Berana. Toto zatmění bude viditelné v oblasti přibližně mezi Austrálií a Malajsií, takže na nás bude působit mírněji. Novoluní nastane v našich podmínkách v 6:12. Tohle společné energetické působení může v mnohých probudit odvahu, v jiných bezohlednost. Toto Novoluní nám může dodat odvahu k zásadním rozhodnutím a novým začátkům. Ke krokům do neznáma, které jsou nutné, ale bojíme se jich. Celospolečenské vztahy mohou dostat novou dynamiku, která však může být třaskavá jako dynamit. Tento jev bude ve dnech 22. a 23. 4. následován společným seskupením Měsíce, Venuše, Aldebaránu a Plejád před a po konjunkci Měsíce s Venuší, což nastane 23. 4. 2023 ve 13:00. Ve druhé polovině týdne můžeme očekávat zajímavé události, jak na osobních, tak celospolečenských rovinách. Na co myslíme – to posilujeme. Proto mysleme na mír, na svobodu a na lásku!
Honza
Poděkovali: Peter Orolín, Jozef Ivanic

• Jozef Ivanic
  • Registrovaný uživatel
  • Registrovaný uživatel
Více
18. dub 2023 18:31 #216 napsal Jozef Ivanic
Odpověď od Jozef Ivanic na téma Astro na 2023
Toto zatmenie slnka  začne o polnoci  na 29 stupni barana a bude tlačiť na americké Pluto a to v čistej kvadrature od 10.21 SEC ,4.21h  washingtonského času toho dňa 20.4.2023.
Teda od 10.21h bude Slniečko na 0 stupni Býka a Pluto na 0 stupni Vodnára !
Zdá sa že prichádza náročné obdobie pre Ameriku a zvlášť keď toto hybridné zatmenie bude na južnej pologuli ..Pluto má deštruktívne ,rozklade účinky ,navyše tranzitom sa vrátilo na stupne z roku 1776 keď vznikla Amerika ..
Poděkovali: Peter Orolín

• Pavel Krajíček
  • Zakladatel webu
  • Zakladatel webu
Více
26. dub 2023 19:25 #222 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Astro na 2023
 Koupil jsem si knihu (z antikvariátu za 99 Kč) s názvem "Kniha zatmění úkaz zatmění Slunce v lidských osudech a dějinách". Musím říci, že jsem se už několik let snažil podobnou knihu sehnat a divím se tedy, že jsem na ni netrefil dříve. Vlastně jsem na ni trefil tak, že jsem četl nějaký článek astroložky a ta na tuto knihu se odvolávala. Jde vlastně o tranzity v astrologii, ale jako tranzitor není běžná planeta, ale prostě zatmění. Tato zatmění jsou mocná, pokud vám do horoskopu padnou na nějaký citlivý bod či planetu. Kniha je dobrá i v tom, že on to píše takovým způsobem, aby to pochopil i laik nezajímající se o astrologii, takže pokud něco málo víte, tak to určitě budete chápat. Knihu jsem koupil zde:  www.trhknih.cz/kniha/b3hh0u2e

On tu knihu psal těsně před zatměním, které proběhlo 11. srpna 1999. Takže ho tam i často v očekávání zmiňuje. Já osobně si na něj pamatuji. Pozorovali jsme to v práci venku, citelně se ochladilo a trochu setmělo. Toto zatmění bylo pozorovatelné z Evropy a probíhalo za mocné konfigurace zvané velký kříž. Tedy dvě opozice a čtyři kvadratury a zatmění bylo toho součásti tohoto kříže. Následovalo (cituji z wiki):

"Zemětřesení v Gölcüku bylo zemětřesení o síle 7,6 stupně Richterovy škály, které se odehrálo 17. srpna 1999 a trvalo 37 sekund. V důsledku zemětřesení zahynulo více než 17 tisíc lidí. Zranění utrpělo zhruba 43 až 48 tisíc lidí. Jednalo se o největší katastrofu v Tu​​recku od konce druhé světové války."

​Zatmění dále padlo do mého horoskopu na osu Ascendent-Descendent a hádejte co se stalo? Za měsíc, tedy v záři jsem byl zpečetěn Světlu a obdržel stříbrný kříž.​ Čili velká událost životní a obrat. V té době jsem se ještě o astrologii nezajímal, takže jsem nevěděl, že toto probíhá v mém horoskopu. Ale na samotné zatmění pamatuji. Vyloupl jsem sklíčko někomu ze svářečské kukly a skrz něj jsem to pozoroval

Tento obrázek není pro hosty přístupný.
Prosím nejprve se přihlaste nebo registrujte.

• Pavel Krajíček
  • Zakladatel webu
  • Zakladatel webu
Více
27. dub 2023 16:12 #223 napsal Pavel Krajíček
Tak jediné zatmění, které se odehraje v mém životě na mém Slunci bude za chvílí a sice 14.3.2025 a navíc za dalších dobrých aspektů. Bude tam ještě z roku 2024 přesný trigon od Urana, který bude osu zatmění brát do sextilu a trigonu. Na nebi bude poměrně vzácná konjunkce Severní uzel s Neptunem. Jupiter dělá trigon na můj Ascendent. Vypadá to, že čas se blíží. V onom horoskopu zatmění v podstatě nevidím žáden negativní aspekt:  osobni-horoskop.najd...2025-07:54

• Jozef Ivanic
  • Registrovaný uživatel
  • Registrovaný uživatel
Více
29. dub 2023 09:22 #225 napsal Jozef Ivanic
TRI aspekty JUPITERA-od 10. mája až do   konca  júna 2023!. Nebezpečie vyhrotenia konfliktov vo svete ale aj v domácich sférach, ci už v politike alebo v medziľudských vzťahoch, v rodinách, MANŽELSTVÁCH, priateľstvach a pod 
Co značia 3 aspekty Jupitera  na tieto  mesiace od mája až do cca 20 juna, resp do konca júna ?. Veľmi ZLOŽITÉ  obdobie... Pretože Jupiterove žiarenie bude krížene nepríjemnými aspektmi dvoch planét a to Pluta a Marsu, keď obe tieto planéty budú v kvadrate(90 st)  na vyžarovanie  planéty Jupiter.. Bude to teda prinášať napätia a problémy do života ľudí.. Zapaľuje sa oheň hnevu, a navyše aj tretí aspekt Jupitera je zlý, keďže sa spája s aspektom opozicie Južného uzla(180 st), co značí, že svetu sa vráti určitý druh karmy ktorý sa nahromadil za desaťročia až  storočia... 
Našťastie teda tieto ohnivé výbuchy budú trvať krátko ale môžu byť intenzívne.. CO VŠAK SPÔSOBIA ZA TEN KRÁTKY ČAS? 
Postavenie planét od 16.maja je takéto :
JUPITER  vstupuje toho dňa 16.5 zo znamenia Barana  do znamenia Býka,  na 0 stupňov,  presnejšie o 19h 20min 
PLUTO je na stupni 0 vo Vodnarovy, a bude v tom čase  retrogradny
JUŽNÝ UZOL pohybujúci sa na 3 stupni Skorpiona
Koniec vplyvu troch aspektov Jupitera :20 JÚNA , keď sa ukonča všetky tri nepriaznivé aspekty... Co sa ale stane teda od 16 mája do cca 20 júna?.. To všetko bude záležať od ludi... Boh ma svoj,, PROGRAM" a,, HARMONOGRAM " a vesmir tiež  , budú pôsobiť Božie  ZÁKONY ale ľudia to žiaľ nevedia a nechcú  vypozorovat! 
A aby som ešte doplnil.. Je tu jedno Nostradamovo proroctvo a znie asi takto :
Slnko 20 stupňov býka... Vtedy padne  veľké divadlo plne ľudí.(obrie zemetrasenie??.. Alebo?? Co to za udalosť predpovedal? )... Samozrejme, ze slnko na stupni 20 BÝKA je každý rok... Takže nevieme kedy a ktorý rok sa  stane nejaká veľka udalosť,  ktorá  bude   globálneho charakteru a rozsahu  .. Ten DEŇ, keď  bude SLNKO na 20 st Býka je 11 máj... 

• Jozef Ivanic
  • Registrovaný uživatel
  • Registrovaný uživatel
Více
29. dub 2023 09:54 - 29. dub 2023 09:58 #226 napsal Jozef Ivanic
Podľa horoskopu ste teda spoznal aj to specatenie, že sa to muselo stať!!
Možno by čitateľov zaujímalo,  a aj mňa osobne, ako sa dostanú jednotlivci  na specatenie.. Co je potrebne urobiť.. Co značí zlatý kríž, strieborný kríž, resp , kto je napríklad  učeník a pod .. Ci sú možné tie specatenia len  osobne cez povolaných... alebo ci je možnosť získanie specatenia ako je nefyzicky kríž (na čelo), absolútnym pochopením Abdrushinovho diela, čiže tym absolútym pochopenim Zákonov Bozich, resp vradenie sa jednotlivca do tých zákonov  a rešpektovanie ich... A pod... Abdrushin vyslovil jednu vetu, že kto sa vážne zaoberá posolstvom Grálu, chápe ho a žije podľa neho a  žije podľa toho Slova tak sa dostáva do styku priamo so Synom Človeka, aj keď nie teda fyzicky.. Je to dozaista spôsobené žiarením alebo vyžarovanim... Je však písané že výstavbu tisicricnej ríše povedie sam Syn Človeka.. Ze bude na Zemi fyzicky z mäsa a krvy .. Ak sme tesne pred koncom Veľkej očisty a súdu, tak by to malo platiť... Mal by byť  už na Zemi  a ja si myslím ze aj je!!! ... Nie dieťa.ale ako dospelý a starší Pan ..Parsifalov lúč je ina udalosť a mala by byť riadená z,, oblakov "ako záverečná očista Zeme od temna... (niekto tomu hovorí, ze by to mal byť záblesk) 
To sú také otázky, ktoré si možno kladie viac ludi... A viac ľudí by to zaujímalo ako to je,ked  čas sa napĺňa a blíži sa deň D... 

• Pavel Krajíček
  • Zakladatel webu
  • Zakladatel webu
Více
30. dub 2023 15:59 - 30. dub 2023 16:19 #229 napsal Pavel Krajíček
No to je možná na delší povídání. Navíc tady toto je diskuze na Astro rok 2023, takže se tady nebudu rozepisovat, protože by to už další rok nikdo nečetl. Já byl zpečetěn v roce 1999, takže informace budou zastaralé a platné oné době. Tehdy jste prostě musel být jakoby členem Hnutí Grálu i když to nebylo nějaké členství, nic jsem neplatil, nikdo mě někde neregistroval, prostě jsem jen chodil do domu Hnutí Grálu v Karviné nejprve na přednášky a poté pravidelně na nedělní pobožnosti, nic víc. Tam jsem se dozvěděl vše o zpečetění. To do té doby probíhalo jen na Hoře na Vomperbergu. Shodou okolnosti se tam zrovna rozhádali, když jsem chtěl být zpečetěn. Na zpečetění na Vomperbergu jsem neměl se tam jak dostat ani asi peníze a zrovna v záři onoho roku 1999 proběhlo poprvé zpečeťování mimo Horu a to přímo v Karviné, kde jsem tehdy bydlel. Takže jsem si musel o zpečetění požádat u vedoucího kruhu v Karviné (nositel zlatého kříže). Toť ve zkratce vše. Do Hnutí Grálu jsem ale přestal chodit cca od roku 2004, už nevím přesně. A když jsem v roce 2011 vytvořil web  poselstvi-gralu.cz/ a usvědčil Hnutí Grálu ze zločinu z cenzury Poselství Grálu, tak jsem s nimi skončil tím tuplem.

O rozdílech mezi, stříbrným, zlatým a učednickým křížem píše Abdrushin v této přednášce:  navodnapreziti.cz/in...teho-gralu

Ono ani ne tak podle zatmění jsem to poznal, jako zpětně až jsem se začal zajímat o astrologii, tak jsem zjistil, že jsem měl v té době dva vzácné tranzity a sice Pluto v konjunkci s MC a Urana na Ascendentu, čili totální životní převrat.

• Jozef Ivanic
  • Registrovaný uživatel
  • Registrovaný uživatel
Více
30. dub 2023 19:15 #230 napsal Jozef Ivanic
Rozumiem a ďakujem za odpoveď!