Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Rok 2019

Více
31. pro 2018 22:07 #253 napsal Eva Linselova
Odpověď od Eva Linselova na téma Rok 2019
Dobrý deň, otvorila som si horoskop pre Blížencov rok 2019, ale žiaľ, nič z toho neviem, čo tá pani povedala, lebo nepočujem dobre, takže ja vôbec nemôžem pozerať videá kvôli sluchu. Škoda, že nie je to čo hovorí aj v písanej forme. Rada by som ale chcela vedieť obsah jej vyprávania. Mám sluchátka, ani tak nerozumiem čoí hovorí. Kde by som to mohla nájsť v texte?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
01. led 2019 17:07 #258 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Rok 2019
Richard Stříbrný, Ve světle hvězd: Předpověď na rok 2019

Více
06. led 2019 19:26 #272 napsal Pavel Krajíček
Ondřej Habr, Co nás čeká v roce 2019 a v následujícím bouřlivějším období?

Prognoza pro Českou republiku 2019

Více
19. led 2019 14:52 #291 napsal Pavel Krajíček
"V pondělí 21. ledna nastává úplné zatmění Luny se středem před východem Slunce v 6.16 hod SEČ, které budeme moci v případě dobrého počasí vidět nad západním obzorem. Slunce bude při tomto zatmění na počátku znamení Vodnáře a Luna v opozici na začátku znamení Lva. V horoskopu tohoto zatmění jsou velmi napjaté konstelace mezi Venuší s Jupiterem ve Střelci a Neptunem v Rybách, ostrý kvadrát zde je mezi Marsem v Beranu a Saturnem v Kozorohu. Díky tomu by následující měsíc či dva měly být testem karmy lidstva, dopadnout těžší zkoušky by mohly zejména Mexiko, západ Afriky a jih USA, kde je kvadrát mezi Marsem a Saturnem na hlavních osách. Zde mohou očekávat dramatické děje v přírodě i ve společnosti."

zdroj: Richard Stříbrný

Více
02. bře 2019 09:56 - 02. bře 2019 17:30 #375 napsal Pavel Krajíček
Dvě videa na březen.

V březnu vstupuje Uran do Býka a bude tam cca 7 let. On tam už před pár měsíci byl na chvíli, ale stal se retrográdní a na chvíli se zase vrátil do Berana. Takže tentokráte tam vstupuje definitivně a vše se dá do pohybu v této "býčí" oblasti.

Protože já sám mám Ascendent ve Vodnáři a Černou lunu přímo přesně na něm (konjunkce), tak to má u mně zesílený vliv, protože Uran je vládcem Vodnáře a tím tedy i mého Ascendentu. Vždy když cca jednou za sedm let Uran změnil znamení, tak se v mém životě stalo něco velkého. Např. když vstoupil naposledy do Berana v květnu 2010, tak jsem se začal zajímat o tvorbu webů, kupovat knihy a přál jsem si mít vlastní web a když tam vstoupil v březnu 2011 definitivně, tak jsem chvílí na to spustil náš první web PG. Když vstoupil Uran do Vodnáře v roce 1995, tak jsem dostal byt a odstěhoval se od rodičů. Když vstoupil do Ryb březen 2003, tak jsem po 11 letech práce na šachtě dostal výpověď... atd. a to ani nemluvě, když šel přímo přes můj ASC na 14 stupni ve Vodnáři, to jsem přijal PG, byl zpečetěn, celý život totální převrat.
No a letos vstoupí do Býka, který je o penězích, hmotě, tvoření apod., takže by měl-mohl přinést převrat ve financích. Vypadá to, že to v souvislosti s Osadou míru na Moravě je vše načasováno akorát :)

Trochu jsem odbočil, nyní ta videa na březen:

Více
05. bře 2019 19:50 - 05. bře 2019 20:43 #380 napsal Pavel Krajíček
Tak ten Baudyš to namluvil znovu to video na Březen. To první se mu nějak nelíbilo či co.

Úplně na konci hovoří i o vstupu Uranu do Býka a zmíní se i o mém znamení Panny, jaky blahodárný vliv mi to Uran přinese B) . Zmíní se tam i o dalších znameních.

Ono si to jde v podstatě logicky odvodit. Znamení která jsou v kvadrátu k Býku, tak Uran prostě na ta znamení a jejich planety bude dělat kvadrat a to je neharmonický aspekt, týká se to těchto: Lev, Vodnář a Štír (ten je v opozici). No a znamení, která jsou v trigonu na Býka (jsou to Panna a Kozoroh) ta budou mít trigon od Uranu a to je nejlepší aspekt vůbec. Podle toho jaké kdo má planety v těchto znameních, tak ho čeká to či ono. Já mám v Panně Slunce a Venuši, takže je bude postupně Uran z Býka brát do trigonu.

Více
07. bře 2019 08:50 - 07. bře 2019 09:05 #384 napsal Pavel Krajíček
Astrolog Ondřej Habr píše na svém Facebooku každý den astrologické povídání. Na dnešek tam má zmínku o vstupu Uranu do Býka.
K tomu ještě bych chtěl říci, že každá planeta vstoupí do Býka, jakož i do dalších znamení. Rozdíl je v rychlosti pohybu planety a tím i v jejím vlivu. Taková Luna vstoupí do Býka každý měsíc a Slunce každý rok. Ale Jupiter jednou za 12 let, Saturn jednou za 29 let no a náš Uran jednou za 84 let. Takže karma při Luně může proudit každý měsíc a proto se neději každý měsíc životní převraty, to by ten život vypadal. Takže karma u Uranu se vybíjí jednou za 84 let a za tu dobu se už něco nasbírá. I proto tranzity Pluta jsou tak mocné, protože Pluto oběhne zvěrokruh jednou za 249 let.

Takže nyní ono povídání na čtvrtek:

ASTROLOGŮV ČTVRTEK
7.3.
Vzhůru! Uran vešel do Býka

Uran vešel do znamení Býka a sedm let bude dění na světě i v nás motivovat býčí kvalita, tvořivost, láska, rozvaha, ale také pomalost, emotivita i smysl pro realitu. Svět bude jiný, změny se však budou dít tak pomalu, že si jich všimneme až zase za sedm let.

Jakým za sebou zanechal dojem Uran v Beranu? Trpělivě den po dni nás vedl k tomu, abychom dovedli být sami sebou. V každodenních situacich nás cvičil v tom, abychom se dokázali prosadit a uměli si vybojovat to, co nám patří. Ať v dobrém či tom druhém byly minulé roky o sebeprosazení, nalezení identity a svého jáství.

Zdá se, že nadále to již nebude třeba. Budeme voláni k realizaci. Kde je nápad, měl by být i konkrétní čin. Kde něco visí ve vzduchu, tam bychom se měli postarat o to, aby se věc stala. Nestačíme na to sami, musíme si pro takovou tvorbu vyhledat partnery, spojence, hledat protějšky, pro které bude naše tvoření zajímavé a inspirující.
(zkráceno)

Více
09. kvě 2019 15:25 #523 napsal Pavel Krajíček
Tatjana Micic - ZATMĚNÍ v Raku a v Kozorohu v létě 2019

Návštěvy

Dnes:38
Včera:169

Právě přítomno lidí
8

Lid Páně

Žádný člověk nemá být nucen ke změně své vůle. V budoucnosti však mají být ponecháni v klidu a míru všichni ti, kteří skutečně patří k lidu Božímu. Nikdo nesmí beztrestně na ně ukázat špinavým prstem. Bude pak ihned poznamenán a zahyne. Každý výsměch a tím spíše čin se zcela neočekávaně, rychle a hořce vymstí na tom, kdo ho provedl.

Lid Páně se konečně shromáždí pod jeho praporem a bude chráněn. Avšak jen ten, kdo má odvahu přiznat se k tomuto lidu! Nikdo jiný. Stojíme již na prahu počátku této hodiny!

Abdrushin

Povolaný český národ

Prosím svého Všemohoucího Otce, aby vylil svou sílu a své požehnání na malý národ Jeho věrných, aby rozmnožil jeho možnosti a schopnosti k velikému poslání, k budování království Otcova.

Abdrushin

(celý článek)

Jste hledající?

Přidejte se k nám na 

www.rok2020.cz

...návod na přežití...

Následující slovo nepřináší nové náboženství, ale chce být pochodní pro všechny vážné posluchače nebo čtenáře, aby tím našli pravou cestu, která je povede do vytoužených výšin.

Abdrushin

Komentáře článků

• Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou
    Katarína Krutáková Katarína Krutáková 03.09.2019 13:24
    ĎAKUJEM tisíckrát p.Krajíček.

Číst dále...

• Předmluva pro fanatické ateisty a materialisty
    Pavel Krajíček Pavel Krajíček 28.07.2019 21:25
    Ty věříš na Boha? Jak můžeš věřit na pohádky? Já věřím na pohádky? Kdo tady věří, že z ničeho vzniklo ...

Číst dále...

• Vlažní budou vyvržení
    Dagmar Nová Dagmar Nová 19.07.2019 22:41
    To silné záření Světla by mohlo také způsobit neplodnost u těch temných, kteří ho nesnesou, někde ...

Číst dále...

• Jak poznat dezinformační weby?
    Jaroslav Stano Jaroslav Stano 02.04.2019 11:50
    "Ale nevěřte mi! Staňte se lidmi... lidmi, kteří naslouchají svému cítění a proto jsou schopni ...

Číst dále...

• Originál dobové fotoalbum Abdrushin
    Tomáš Stodůlka Tomáš Stodůlka 13.01.2019 20:32
    Toto mne také minule napadlo. Není to jen tak, dostat se k těmto fotografiím. A jistě to má svůj ...

Číst dále...

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nemáte potřebná oprávnění

Pouze ověření uživatelé mohou kopírovat