Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:85
Včera:158

Právě přítomno

2

Přihlášení

78 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
2 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Real time web analytics, Heat map tracking

Rok 2020

Více
08. čvc 2019 07:47 - 09. čvc 2019 08:18 #583 napsal Pavel Krajíček
Jsme sice uprostřed léta 2019, takže na téma na rok 2020 je ještě brzo, ale občas si povídám s astrologem Ondřejem Habrem. Tak i teď v noci jsem se ptal na ony tranzity Pluta, které budou příští rok. Zkopíruji vám konverzaci zde:

Já:
Pane Habr nevím jestli skrz astrologii se i koukáte na politiku, jestli Vás to vůbec zajímá, ale zjistil jsem na příští rok zajímavé tranzity. Příští rok bude mít Merkelová tranzit Pluta opozici na své Slunce. Předseda Národní demokracie A. Bartoš bude mít konjunkci od Pluta na Slunce (no a já budu mít trigon od Pluta na Slunce). Tento významný tranzit začne na konci února 2020 a bude trvat až do července, protože Pluto se bude otáčet zrovna na našem stupni, kde máme Slunce - 24 stupeň. Jedná se o výjimečný, osudový tranzit. Myslíte, že se něco stane? Navíc chvílí před tím v lednu 2020 bude vrcholit konjunkce Saturn Pluto, bude přesná. Myslíte, že by takový trigon od Pluta na Slunce mohl něco přinést? V příloze výše je můj radix.

Ondřej Habr:
"Pěkný večer, jistě, občas se dívám i politicky. Je otázkou, jestli takový tranzit bude mít politický nebo jen osobní dopad. Záleží na několika faktorech, nejspíš hlavně na domech. Jen obecně mohu říci, že takový plutonsko-saturnský tranzit může znamenat transformaci. Ale v podobě opozice (u A.M.) spíš bude implikovat nějaké rozhodnutí, dohodu, možná i vnitřní. U konjunkce bych to viděl na vnitřní rozhodnutí, dospění k něčemu. Trigon by měl znamenat podporu, výrazný posun dopředu, byť za jistou cenu, kterou bude třeba zaplatit. Z 12. domu bych to viděl jako nalezení vlastní cesty, rozloučení se s tím, co vás k něčemu připoutává. Určitě se dá čekat životní proměna. Pokud se o tomto bavíme schematicky, nejspíš hodně napoví příští rok (respektive na konci tohoto tranzit Saturnu). Minimálně zda půjde o události rodinné a nebo pracovní, případně zdravotní."

Já:
Děkuji pěkně za názor.... ještě jsem si všiml, že koncem března 2020 bude konjunkce na nebi Pluto Jupiter a tedy přesně na 24. stupni a tím bude tvořit tato konjunkce trigon na mé Slunce... to je také zajímavé ne?
Jo to upřesnění cesty bych potřeboval... nevím jestli jít cestou politiky a nebo se věnovat stejně smýšlejícím a stejnorodým a v klidu si budovat svou komunitu. Do politiky se mi moc nechce... není tam moc čistých lidí, ale kdyby si to osud žádal, tak bych šel.
Jak píšete o tom Saturnu, že napoví, co tím myslíte? Tranzit na Slunce? Ten bude jen chvílí na konci ledna 2020.

Ondřej Habr:
"Měl jsem na mysli, že by napověděly události, které by byly spojené s trigonem Saturnu na Slunce, mohly by ukázat i na charakter plutonského trigonu.
A jestli se Jupiter spojí v trigonu s Plutem, skutečně to ukazuje na společenský vliv. Tím, že tranzitující planety budou ve 12. domě, bude se jednat nejspíš o nějakou skrytou, ale velmi silnou pozici. Střelec je na MC i v 10. domě, spíš to vidím jako roli politickou."

Já:
Ano nad ránem mi to (ještě v posteli) došlo. Ten dřívější tranzit Saturnův, že jako naznačí charakter toho tranzitu Pluta. Jinak ta astroložka Tatjana Micic ve svých videích předpovídá velké změny v politice na příští rok.
Její videa: www.youtube.com/channel/U... doslova hovoří o velkém obratu.

konec rozhovoru, zatím

Mně také přišlo na mysl něco skrytého, protože to Pluto spolu s Jupiterem bude ten trigon dělat z mého 12. domu a to jsou skryté věci. To ale zase podporuje verzi o velkých penězích. Nikdo by nevěděl, jak to, že mám najednou velké peníze, kdo mě sponzoruje... já bych začal ve velkém sponzorovat a podporovat vlastence. Všimněte si, že není nikdo, ale nikdo bohatý na naši straně, kdo by podpořil vlastenecké strany a hnutí. Veškeré milióny má jen druhá strana, temno, rozumáři.

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. čvc 2019 15:23 - 08. čvc 2019 16:46 #584 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Rok 2020
Pan Habr dále píše:
Změny v politice, těžko říci. Jsou tam stále. Ale ty systémové asi odstartuje konjunkce Saturnu s Jupiterem. Jako by lidstvo přijde na to, že se dá fungovat a vládnout jinak než doposud.
-
Ta konjunkce mezi Jupiterem a Saturnem je jednou za 19 až 20 let pokud se nepletu (ovšem ne vždy ve stejném znamení, a to má také vliv). Příští rok bude přesná až ke konci roku v prosinci 2020 v Kozorohu a ten mimo jiné je i o politice. No v lednu bude přesná ta tvrdší mezi Saturnem a Plutem (také v Kozorohu)... ono vůbec se nějak nasbíraly tyto poměrně vzácné konjunkce. Znovu jsem narazil na článek, který jsem už tady někde dával asi. Ale protože se týká příštího roku, tak si jej dáme i tady:

Svět v roce 2020: Blíží se změna – podle astrologie padnou mnozí politici a přeskupí se sféry vlivu
Konjunkce Saturnu a Pluta ukončí v lednu 2020 cyklus, který světové dění ovlivňoval od roku 1982. Nejkritičtější fází cyklu byla opozice obou planet kolem 11. září 2001. celý článek: zoommagazin.iprima.cz/zaj...

Více
14. čvc 2019 21:07 - 14. čvc 2019 21:08 #597 napsal Pavel Krajíček
Právě jsem zjistil, že v onom lednu 2020 kdy bude vrcholit ona konjunkce Saturn Pluto, tak 10. ledna bude i zatmění.
Polostínové zatmění Měsíce 10. ledna 2020

Ono samotná ona konjunkce je dost radikální a do toho ještě zatmění, navíc v poměrně těsné blízkosti. Konjunkce bude na 22. stupni v Kozorohu a zatmění na ose Rak Kozoroh na 20. stupni. Takže asi opravdu nějaké to "zemětřesení" bude.

Astronomické (nikoli astrologické) info o onom zatmění: astro.sci.muni.cz/zatmeni/

Více
14. čvc 2019 22:07 #598 napsal Pavel Krajíček
A nezapomeňme na video Sergej N. Lazarev, které se také týká roku 2020:

Více
16. čvc 2019 21:06 - Včera 11:18 #603 napsal Pavel Krajíček
Napadlo mě dnes (jak příznačné, dnes máme zatmění) založit na Facebooku stránku k tomu příštímu roku, tak si tam odklikněte sledování, pokud chcete:

zde: www.facebook.com/navodnap...

ještě možná k té stránce založím i skupinu. Založeno, skupina zde: www.facebook.com/groups/8...

Vygenerováno za 0.580 sekund
X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat