Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Rok 2020

Více
08. čvc 2019 07:47 - 29. čvc 2019 06:09 #583 napsal Pavel Krajíček
Pavel Krajíček:
Pane Habr nevím jestli skrz astrologii se i koukáte na politiku, jestli Vás to vůbec zajímá, ale zjistil jsem na příští rok zajímavé tranzity. Příští rok bude mít Angela Merkelová tranzit Pluta opozici na své Slunce. Předseda Národní demokracie A. Bartoš bude mít konjunkci od Pluta na Slunce (no a já budu mít trigon od Pluta na Slunce). Tento významný tranzit začne na konci února 2020 a bude trvat až do července, protože Pluto se bude otáčet zrovna na našem stupni, kde máme Slunce - 24 stupeň. Jedná se o výjimečný, osudový tranzit. Myslíte, že se něco stane? Navíc chvílí před tím v lednu 2020 bude vrcholit konjunkce Saturn Pluto, bude přesná. Myslíte, že by takový trigon od Pluta na Slunce mohl něco přinést?

Ondřej Habr:
"Pěkný večer, jistě, občas se dívám i politicky. Je otázkou, jestli takový tranzit bude mít politický nebo jen osobní dopad. Záleží na několika faktorech, nejspíš hlavně na domech. Jen obecně mohu říci, že takový plutonsko-saturnský tranzit může znamenat transformaci. Ale v podobě opozice (u A.M.) spíš bude implikovat nějaké rozhodnutí, dohodu, možná i vnitřní. U konjunkce bych to viděl na vnitřní rozhodnutí, dospění k něčemu. Trigon by měl znamenat podporu, výrazný posun dopředu, byť za jistou cenu, kterou bude třeba zaplatit. Z 12. domu bych to viděl jako nalezení vlastní cesty, rozloučení se s tím, co vás k něčemu připoutává. Určitě se dá čekat životní proměna. Pokud se o tomto bavíme schematicky, nejspíš hodně napoví příští rok (respektive na konci tohoto tranzit Saturnu). Minimálně zda půjde o události rodinné a nebo pracovní, případně zdravotní."

Pavel Krajíček:
Děkuji pěkně za názor... ještě jsem si všiml, že koncem března 2020 bude konjunkce na nebi Pluto Jupiter a tedy přesně na 24. stupni a tím bude tvořit tato konjunkce trigon na mé Slunce...

Ondřej Habr:
"Jestli se Jupiter spojí v trigonu s Plutem, skutečně to ukazuje na společenský vliv. Tím, že tranzitující planety budou ve 12. domě, bude se jednat nejspíš o nějakou skrytou, ale velmi silnou pozici. Střelec je na MC i v 10. domě, spíš to vidím jako roli politickou."

Pavel Krajíček:
Jinak astroložka Tatjana Micic ve svých videích předpovídá velké změny v politice na příští rok.

Ondřej Habr:
“Změny v politice, těžko říci. Jsou tam stále. Ale ty systémové asi odstartuje konjunkce Saturnu s Jupiterem. Jako by lidstvo přijde na to, že se dá fungovat a vládnout jinak než doposud.”

konec rozhovoru

===

Já bych ten osobní tranzit od Pluta obzvláště u Angely Merkelové, která bude mít negativní aspekt (opozici) viděl více radikálněji. Napadají mě tři možnosti - buď úplně skončí, tedy pozemská smrt, nebo skončí v politice, anebo provede totální nepředloženost, jenže to snad už ani není možné, když už vše provedla. Tranzity od Pluta jsou ty nejosudovější a nejsilnější. Trigon je nejlepší, nejharmoničtější. Kvadrát a opozice jsou neharmonické.

Za další ona konjunkce mezi Jupiterem a Saturnem o které hovoří pan Habr na konci rozhovoru je jednou za 19 až 20 let pokud se nepletu (ovšem ne vždy ve stejném znamení, a to má také vliv). Příští rok bude v Kozorohu a přesná až ke konci roku v prosinci 2020 ve Vodnáři. No v lednu bude přesná ta tvrdší mezi Saturnem a Plutem (také v Kozorohu)... ono vůbec se nějak nasbíraly tyto poměrně vzácné konjunkce.

Zjistil jsem také, že v onom lednu 2020 kdy bude vrcholit ona konjunkce Saturn Pluto, tak 10. ledna bude i zatmění. Polostínové zatmění Měsíce 10. ledna 2020.
Ono samotná ona konjunkce je dost radikální a do toho ještě zatmění, navíc v dost těsné blízkosti. Konjunkce bude na 22. stupni v Kozorohu a zatmění na ose Rak Kozoroh na 20. stupni. Takže asi opravdu nějaké to zemětřesení bude a to jak to skutečné, tak i v osudech lidí.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. čvc 2019 15:23 - 20. čvc 2019 15:42 #584 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Rok 2020
Znovu jsem narazil na článek, který jsem už tady někde dával asi. Ale protože se týká příštího roku, tak si jej dáme i tady:

Svět v roce 2020: Blíží se změna – podle astrologie padnou mnozí politici a přeskupí se sféry vlivu
Konjunkce Saturnu a Pluta ukončí v lednu 2020 cyklus, který světové dění ovlivňoval od roku 1982. Nejkritičtější fází cyklu byla opozice obou planet kolem 11. září 2001. celý článek: zoommagazin.iprima.cz/zaj...

Více
14. čvc 2019 22:07 - 20. čvc 2019 15:43 #598 napsal Pavel Krajíček
A nezapomeňme na video Sergej N. Lazarev, které se také týká roku 2020 a zajímavě se s tím vším doplňuje:

Poděkovali: Václav Golda

Více
16. čvc 2019 21:06 - 11. zář 2019 19:34 #603 napsal Pavel Krajíček
Napadlo mě dnes (jak příznačné, dnes máme zatmění) založit na Facebooku stránku k tomu příštímu roku, tak si tam odklikněte sledování, pokud chcete:

zde: www.facebook.com/navodnap...

Více
24. čvc 2019 19:25 - 25. čvc 2019 08:50 #612 napsal Pavel Krajíček
Jak mnozí vědí (z Facebooku) tak pracuji na novém webu Rok 2020: rok2020.cz/ a základ už mám hotový. Brzo to zveřejním na Facebooku, určitě tento týden. Takže vy, kteří budete dělat moderátory v naší skupině na Facebooku, byste se tam mohli registrovat, ať jste mezi prvními a mohu s vámi už pracovat a ladit. Myslím, že až to začne příští rok, tak tam budeme mít dost práce.

Snažil jsem se po předchozích zkušenostech web přizpůsobit pro mobilní zařízení. Protože někteří nejsou dodnes schopní z mobilu se ani zaregistrovat, když se po kliknutí na odkaz znovu ukázal první sloupec webu, vůbec je nenapadlo, že musí zarolovat dolů, aby se jim zobrazil požadovaný obsah. Nyní jsem první sloupec vůbec nedával, takže by se na mobilech mělo vždy hned zobrazit to na co kliknete (diskuze, články atd.).

Jak už jsem psal jinde, tak moderátorů může být hodně i desítky... budou to pouze osoby znale Poselství Grálu. Funkce moderátora bude tedy zároveň zárukou kvality a vodítkem pro ostatní. Asi tam potom někde udělám nějakou nástěnku (odkaz na ni) s moderátory a lidé se budou moci i obracet na ně (např. ve vzkazech).

Myslím, že budeme fungovat na obou platformách. Facebook skupina může být užitečná (na Facebooku je hodně lidí), ovšem hrozí, že nás Facebook bude omezovat či přímo zruší. Web rok2020.cz/ může fungovat i bez cenzury (to co je na FC cenzurováno). Je také mnoho lidí, kteří Facebook nemají a ti zase budou chodit na web. Myslím, že ani nebudeme potřebovat peníze na propagaci, ale že se duchovní vedení postará o to, aby to lidé našli. Tak nějak se mi zdá, že čas se blíží.

Na webu je nahoře na úvodní straně přehled kategorií, tedy ne aktivní témata jak jste zvykli. To si musíte pak kliknout v TOP menu na položku Poslední témata, aby se vám to zobrazilo, jak jste zvyklí tady u nás na PL. Kategorie nahoře jsou moderované, to znamená, že příspěvky musí být prvně schválené moderátorem. Kategorie níže nejsou moderované (to vše je tam napsáno).

Moderátoři vlastně nepodléhají schvalování, ale příspěvky se jim zveřejní hned. A zároveň mohou schvalovat nové příspěvky uživatelů.

Možná se tak brzo začnou naplňovat slova Abdrushinova:
"Buďte proto nyní připraveni! Doba přivede k vám lidstvo blíže! Nadejde vysokým duchovním vedením a jako samozřejmost! Jestliže neuhnete tomuto proudu, splníte svou povinnost! Blíží se to k vám! Buďte odvážní, hrdí a svobodní! Nežebrejte o přízeň lidí, nýbrž dávejte tam, kde vás budou o to prosit!" ( z přednášky )

Čím dál tím více to vypadá, že velká část toho dění půjde přes internet, je to nástroj a dá se takto oslovit mnoho lidi. Pro mne je to těžko představitelné, že bychom běhali po venku (jako svědkové Jehovovi) a takto chtěli druhým pomoci. Samozřejmě v určité fází přistoupíme i do fyzický hmatatelného působení.

Více
04. zář 2019 10:51 - 04. zář 2019 11:12 #697 napsal Pavel Krajíček
Už jsem tady dával jeden rozhovor s astrologem O. Habrem, ale o jednom jsem se ještě nezmínil. Ten proběhl začátkem června a týkal se mého solárního (ročního) horoskopu, obrázek soláru na konci příspěvku.

V onom ročním horoskopu, který platí cca od narozenin do dalších narozenin, mám tentokráte Uran v přesné konjunkci s IC (hrot 4. domu) a jak zasvěcení vědí, tak 4. dům je i o bydlení, koupí pozemků nemovitostí apod. Tak jsem položil dodaz panu Habrovi:

Pane Habr co myslíte, může Uran přesně na IC v SOLÁRNÍM horoskopu znamenat stěhování? Viz obrázek výše. Nebo se to v soláru vykládá jinak? Jinak v radixu je Uran vládce ASC. Mám ASC ve Vodnáři.

Ondřej Habr odpovídá:
Pěkný večer, mám za to, že ano. Zvlášť když tvoří kvinkunx s Merkurem na hrotu 9. domu a vládcem IC, Venuší. Kvůli tomu kvinkunxu to stěhování může být jako volba abyste něco v životě zlepšil, případně si zvětšil nějaké vyhlídku do budoucna.

Já reaguji:
no skvělá zpráva... děkuji
a vlastně ten Merkur je vládce 4. domu v radixu... takže v tom soláru jsou v konjunkci oba vládci 4. domu Venuše a Merkur... já si toho ani prvně nevšiml.

Ondřej Habr odpovídá:
Vypadá to na nějakou akci spojenou se změnou prostředí.
==

Já si prvně myslel, že se jen budu stěhovat do lepšího (protože si to už skoro rok přeji jít odsud pryč), ale nyní si říkám, jestli to už není ten Uran na IC to budování Osady míru na Moravě, viz mé tranzity v březnu 2020 Pluto s Jupiterem trigon na mé Slunce. Tak jestli ten solár už na to neukazuje. Obvzláště právě i proto, co k tomu říká astrolog Habr.

Solár Krajíček na 2019-2020:

Tento příspěvek obsahuje soubor obrázku.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

Více
10. zář 2019 19:44 - 10. zář 2019 19:47 #706 napsal Pavel Krajíček
Vložím tady jeden příspěvek, který máme na druhém webu rok2020.cz/ v diskuzi a hodí se i tady, pokud jste ho tam přehlídli, konkrétně je v této diskuzi: rok2020.cz/index.php/hlav...

==
Jak už jsem se zmiňoval, tak 10. ledna 2020 máme zatmění Měsíce, navíc v té době bude vrcholit konjunkce Saturn Pluto, v lednu bude přesná. Dnes mi jedna paní, z kruhu mně blízkého, řekla, že měla dnes sen ve kterém dostala několik informaci a jedna z nich byla, že 12. ledna by mělo k dojít k nějaké katastrofě. S tím by mohl souviset i článek, který vydal dnes Aeronet: aeronet.cz/news/operace-v... . Toho 12. ledna bude tedy přesná konjunkce Saturn Pluto a ten den se přidá i Slunce a Merkur, takže čtyřjkonjunkce v Kozorohu. Ideální sestava na zemětřesení či sopku.
==

Tedy to s tím 12. lednem mi řekla Tereza. A jak se nyní dívám do efemerid, tak toho 12. ledna bude úplně ale úplně přesná ta konjunkce Saturn Pluto. Ona bude přesná na jednom stupni cca od 6. ledna do 14. ledna a pak od 20.-22.1. ale jeden den bude přesná i co se týče minut (obloukových) a to se stane právě toho 12. ledna.

Návštěvy

Dnes:105
Včera:169

Právě přítomno lidí
6

Lid Páně

Žádný člověk nemá být nucen ke změně své vůle. V budoucnosti však mají být ponecháni v klidu a míru všichni ti, kteří skutečně patří k lidu Božímu. Nikdo nesmí beztrestně na ně ukázat špinavým prstem. Bude pak ihned poznamenán a zahyne. Každý výsměch a tím spíše čin se zcela neočekávaně, rychle a hořce vymstí na tom, kdo ho provedl.

Lid Páně se konečně shromáždí pod jeho praporem a bude chráněn. Avšak jen ten, kdo má odvahu přiznat se k tomuto lidu! Nikdo jiný. Stojíme již na prahu počátku této hodiny!

Abdrushin

Povolaný český národ

Prosím svého Všemohoucího Otce, aby vylil svou sílu a své požehnání na malý národ Jeho věrných, aby rozmnožil jeho možnosti a schopnosti k velikému poslání, k budování království Otcova.

Abdrushin

(celý článek)

Jste hledající?

Přidejte se k nám na 

www.rok2020.cz

...návod na přežití...

Následující slovo nepřináší nové náboženství, ale chce být pochodní pro všechny vážné posluchače nebo čtenáře, aby tím našli pravou cestu, která je povede do vytoužených výšin.

Abdrushin

Komentáře článků

• Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou
    Katarína Krutáková Katarína Krutáková 03.09.2019 13:24
    ĎAKUJEM tisíckrát p.Krajíček.

Číst dále...

• Předmluva pro fanatické ateisty a materialisty
    Pavel Krajíček Pavel Krajíček 28.07.2019 21:25
    Ty věříš na Boha? Jak můžeš věřit na pohádky? Já věřím na pohádky? Kdo tady věří, že z ničeho vzniklo ...

Číst dále...

• Vlažní budou vyvržení
    Dagmar Nová Dagmar Nová 19.07.2019 22:41
    To silné záření Světla by mohlo také způsobit neplodnost u těch temných, kteří ho nesnesou, někde ...

Číst dále...

• Jak poznat dezinformační weby?
    Jaroslav Stano Jaroslav Stano 02.04.2019 11:50
    "Ale nevěřte mi! Staňte se lidmi... lidmi, kteří naslouchají svému cítění a proto jsou schopni ...

Číst dále...

• Originál dobové fotoalbum Abdrushin
    Tomáš Stodůlka Tomáš Stodůlka 13.01.2019 20:32
    Toto mne také minule napadlo. Není to jen tak, dostat se k těmto fotografiím. A jistě to má svůj ...

Číst dále...

Real time web analytics, Heat map tracking
X

Nemáte potřebná oprávnění

Pouze ověření uživatelé mohou kopírovat