Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:38
Včera:231

Právě přítomno

5
online

Přihlášení

70 registrovaných
0 dnes
1 včera
1 tento týden
2 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Nedělní čtení - info pro nováčky

Více
06. říj 2018 08:41 - 14. říj 2018 16:48 #58 napsal Pravé lidství
Začínáme od nového roku 2019 každou neděli.

Máme tady na webu tzv. nedělní čtení, kdy každou neděli čteme určenou přednášku z Poselství Grálu. Každý týden (převážně v sobotu) je založeno nové téma v diskuzi, kde se uživatelé dozvědí která přednáška se bude číst i s odkazem na onu přednášku, takže ji potom nemusí hledat.

V těchto diskuzích (nedělních čtení) znamená poděkování u příspěvku, že jste se tohoto čtení účastnili. Tady mnozí dělají z počátku chybu, že děkují i když nečetli s námi v neděli. Pokud jste četli v sobotu nebo pondělí, tak už svou účast nepotvrzujte.

Smysl toho je číst společně s námi v jeden den. Jestliže jste četli v sobotu, tak jste se neúčastnili s námi nedělního čtení. Můžete poděkovat i v pondělí, pokud jste četli v neděli, ale nemohli jste v neděli potvrdit svou účast.

Pokud něco není jasné, můžete se tady ptát.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. pro 2018 07:55 - 16. úno 2019 14:58 #241 napsal Pavel Krajíček
Na úvodní stránku našeho webu pravelidstvi.cz/ jsem před časem přidal do pravého sloupce modul s upoutávkou na Nedělní čtení viz níže obrázek s nápovědou. Možná si někteří nevšimli, ale má to i praktický účel. Jsou tam dva odkazy.

Změna! Modul je nyní vlevo dole.

Ten první asi všichni pochopili, na obrázku níže je označen číslem 2. a jedná se vlastně o odkaz vedoucí na Úvodní článek k nedělnímu čtení .

Ovšem je tam ještě jeden odkaz (ten na první pohled není vidět) skrývá se pod samotným obrázkem v modulu. Zde níže na obrázku v příloze pod číslem 1. Když si tedy kliknete na onen obrázek (na úvodní straně, ne tady v diskuzi, tady je to nápověda), tak vás to přenese na všechny diskuze k nedělním čtením. Prostě na kategorii o nedělních čteních. Tam je potom nahoře přišpendlena tato diskuze, kterou právě čtete a dále se tam budou zobrazovat aktuální nová témata (k nedělním čtením), případně starší do kterých někdo právě vložil příspěvek.

Prostě nemusíte hledat nedělní diskuze, ale hned na úvodní straně webu si kliknete na onen obrázek a hned se dostanete na všechna témata nedělních čtení.


Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Tento příspěvek obsahuje soubor obrázku.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. led 2019 12:01 - 27. led 2019 12:02 #302 napsal Pavel Krajíček
Někteří lidé mi řekli na dotaz proč s námi nečtou v neděli, že jsou úplně někde jinde (u jiné kapitoly či knihy) a proto s námi nečtou.

Odpověděl jsem:
Tak já také ve skutečnosti čtu něco jiného... nyní čtu od začátku Doznívání téměř každý den a přesto se účastním nedělního čtení.

To že jste někde jinde při své osobní soukromé četbě vám přece nebrání se zúčastnit nedělního čtení. Já to své denní čtení beru jako takové studium a nedělní čtení beru jako takové sváteční.

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: Pravé lidství
Vygenerováno za 0.286 sekund
X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat