Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:35
Včera:139

Právě přítomno

2
online

Přihlášení

75 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
1 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Nedělní čtení 10.3.2019

Více
09. bře 2019 08:03 #396 napsal Pravé lidství
Nedělní čtení 10. 3. 2019

Přednáška 10. Syn Boží a Syn Člověka

Nový překlad: pravelidstvi.cz/index.php...

Starý překlad: poselstvi-gralu.cz/index....


====
Poděkování u tohoto příspěvku znamená, že jste se tohoto čtení účastnili. Pokud jste četli v sobotu nebo pondělí, tak už svou účast tady nepotvrzujte. Pokud jste četli v neděli, ale nemohli poděkovat, tak dodatečně můžete v pondělí. Základní podmínka tedy je, číst v neděli s námi. Pro více info čtěte úvodní diskuzi pro nedělní čtení .

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. bře 2019 09:00 #398 napsal Zdeněk Hrubý
Dnes je 10.3. 2019, 10. týden, čteme 10. přednášku.
Něco o čísle 10 z knížky „Lexikon numerologie a mystiky čísel" od Helmuta Wernera : „Desatero nazývá se plným, dokonalým, také univerzálním číslem a zahrnuje v sobě celý životní běh; za ně nelze již počítati, leda opakováním, takže buď v sobě všechna možná čísla obsahuje nebo je samo sebou... -A stejně jako desítka se vrací k jednotce z níž vzešla, tak i vše tekuté vrací se tam, odkud vyšlo, jako např voda do moře, z něhož pochází; lidský duch, výtvor Boží, který je udržován jedině Božským Slovem, v němž je vše skryto, vrací se k Bohu."

V dnešní přednášce v posledním souvětí Abdrushin píše o uzavření koloběhu.

Dnes, přibližne v době kdy Luna opouštěla znamení Berana a vstupovala do znamení Býka jsem si něco uvědomil:

Z webu celostnimedicina.cz: "„Když budeme dělat jenom lehké věci, budeme mít těžký život,“ praví jedno trefné moudro. Jsme obecně velmi zhýčkaní. Topíme se v luxusu: máme přebytky jídla, tepla a pohodlí. To má neblahé následky na zdraví a imunitní systém. Pokud chceme naopak po všech stránkách prospívat, je jednou z nejlepších věcí, kterou můžeme dělat, vystavovat se nepohodlí. Zamilovat si těžké podmínky. Protože jenom ty nás posouvají dál."

„Podle Esther a Jerry Hicks potřebujeme alespoň 5 % diskomfortu. Ruský léčitel S. N. Lazarev rozvíjí tuto myšlenku dále a říká, že 100% pohodlí, lenivost a touha po požitcích vede k mnoha nemocem a postupné degeneraci člověka i civilizace."

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: Pravé lidství
Vygenerováno za 0.212 sekund
X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat