Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:42
Včera:207

Právě přítomno

3
online

Přihlášení

68 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
2 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávát! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Real time web analytics, Heat map tracking

Nedělní čtení 10.3.2019

Více
09. bře 2019 08:03 #396 napsal Pravé lidství
Nedělní čtení 10. 3. 2019

Přednáška 10. Syn Boží a Syn Člověka

Nový překlad: pravelidstvi.cz/index.php...

Starý překlad: poselstvi-gralu.cz/index....


====
Poděkování u tohoto příspěvku znamená, že jste se tohoto čtení účastnili. Pokud jste četli v sobotu nebo pondělí, tak už svou účast tady nepotvrzujte. Pokud jste četli v neděli, ale nemohli poděkovat, tak dodatečně můžete v pondělí. Základní podmínka tedy je, číst v neděli s námi. Pro více info čtěte úvodní diskuzi pro nedělní čtení .

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. bře 2019 09:00 #398 napsal Zdeněk Hrubý
Dnes je 10.3. 2019, 10. týden, čteme 10. přednášku.
Něco o čísle 10 z knížky „Lexikon numerologie a mystiky čísel" od Helmuta Wernera : „Desatero nazývá se plným, dokonalým, také univerzálním číslem a zahrnuje v sobě celý životní běh; za ně nelze již počítati, leda opakováním, takže buď v sobě všechna možná čísla obsahuje nebo je samo sebou... -A stejně jako desítka se vrací k jednotce z níž vzešla, tak i vše tekuté vrací se tam, odkud vyšlo, jako např voda do moře, z něhož pochází; lidský duch, výtvor Boží, který je udržován jedině Božským Slovem, v němž je vše skryto, vrací se k Bohu."

V dnešní přednášce v posledním souvětí Abdrushin píše o uzavření koloběhu.

Dnes, přibližne v době kdy Luna opouštěla znamení Berana a vstupovala do znamení Býka jsem si něco uvědomil:

Z webu celostnimedicina.cz: "„Když budeme dělat jenom lehké věci, budeme mít těžký život,“ praví jedno trefné moudro. Jsme obecně velmi zhýčkaní. Topíme se v luxusu: máme přebytky jídla, tepla a pohodlí. To má neblahé následky na zdraví a imunitní systém. Pokud chceme naopak po všech stránkách prospívat, je jednou z nejlepších věcí, kterou můžeme dělat, vystavovat se nepohodlí. Zamilovat si těžké podmínky. Protože jenom ty nás posouvají dál."

„Podle Esther a Jerry Hicks potřebujeme alespoň 5 % diskomfortu. Ruský léčitel S. N. Lazarev rozvíjí tuto myšlenku dále a říká, že 100% pohodlí, lenivost a touha po požitcích vede k mnoha nemocem a postupné degeneraci člověka i civilizace."

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: Pravé lidství
Vygenerováno za 0.255 sekund
X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat