Pamatuj si mě     Zapomenuté heslo?   Registrovat  

Nedělní čtení - úvodní diskuze

  • Pravé lidství
  • Autor
  • OFFLINE
  • Profil webu
  • Profil webu
Více
06. dub 2024 20:36 - 06. dub 2024 20:38 #408 napsal Pravé lidství
Nedělní čtení - úvodní diskuze vytvořeno Pravé lidství
Přátelé nejspíše od nového roku 2025 bude nedělní čtení přesunuto z webu  poselstvi-gralu.cz/ zde na náš web pravelidstvi.cz/

Pozměníme i trochu formu. Nyní jsme na každé čtení, na každý týden zakládali novou diskuzi. Tady na webu Pravé lidství to bude jinak. Bude vždy jedna diskuze na celý rok např. "Nedělní čtení 2025" a v této jedné diskuzi bude každý týden přibývat jeden příspěvek na neděli s konkrétním čtením tak jak jsme byli zvyklí.


Nedělní čtení, kdy každou neděli čteme určenou přednášku z Poselství Grálu. Každý týden (převážně v sobotu) bude vložen nový příspěvek do diskuze, kde se uživatelé dozvědí která přednáška se bude číst i s odkazem na onu přednášku, takže ji potom nemusí hledat.

V těchto diskuzích (nedělních čtení) znamená poděkování u příspěvku, že jste se tohoto čtení účastnili. Tady mnozí dělají z počátku chybu, že "děkují" i když nečetli s námi v neděli. Pokud jste četli v sobotu nebo pondělí, tak už svou účast nepotvrzujte.

Smysl toho je číst společně s námi v jeden den. Jestliže jste četli v sobotu, tak jste se neúčastnili s námi nedělního čtení. Můžete "poděkovat" i v pondělí, pokud jste četli v neděli, ale nemohli jste v neděli potvrdit svou účast.

Pokud něco není jasné, můžete se tady ptát.
Poděkovali: Andrea Fatulova, Tomáš Stodůlka, Ivana Redrova

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Pavel Krajíček
  • OFFLINE
  • Zakladatel webu
  • Zakladatel webu
Více
08. čvn 2024 20:27 #485 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Nedělní čtení - úvodní diskuze
Nějaké doplňující info k nedělnímu čtení. Nově jsou diskuze přístupné pro veřejnost a asi si mnozí všimnete, že samotný odkaz na přednášku uvnitř diskuze nedělního čtení je pro nepřihlášené nefunkční. Jinými slovy samotná přednáška na nedělní čtení je přístupná až po přihlášení. Toto je jen dočasné a týká se to nyní posledních přednášek, konkrétně Doznívání II. Protože knihy Doznívání jsou přístupné až po přihlášení. Až dočteme tuto knihu, tak budeme veřejně pokračovat v první knize Poselství Grálu a tam jsou i přednášky přístupné veřejnosti. Potom se už bude pokračovat stále jen ve veřejných přednáškách. Pravděpodobně založíme později i nedělní čtení pro pokročilé a tam budou i další rozšířené přednášky, to vše už jen pro registrované případně vyšší kruhy. Pouze nyní je krátká výjimka, když jsme přešli z webu PG zde na PL, tak dokončíme takto započaté čtení.
Poděkovali: Pavol Šaray

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: Pravé lidství