Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:23
Včera:156

Právě přítomno

1
online

Přihlášení

78 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
2 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Real time web analytics, Heat map tracking

Zajímavé články mimo náš web

Více
24. říj 2018 10:03 #87 napsal Pavel Krajíček
Tomáš Halík nebude mít pěkný den: Napsal o něm exprezident Václav Klaus

Klaus se pozastavuje nad tím, jak se Halík odvažuje v církevní sutaně zcela popírat vše, na čem dva tisíce let stojí katolická církev i celá naše společnost a hlásat absurdity, jako že pohlaví je sociální konstrukt. „Nadutě se natřásá ve světle ramp a jen málokdo si troufne jeho odpadlictví pojmenovat. My to odpadlictvím nazýváme. Odpadlictvím od normálního světa,“ vzkazuje Halíkovi bývalý prezident.

Levicový progresivismus lidí, jako je Halík, je podle Klause nebezpečím nejen pro křesťanství, ale pro celou naší společnost. „Útok na nejintimnější sféru člověka- na pohlaví a identitu, na vztahy mezi mužem a ženou, na rodinu jako svazek muže a ženy- popírá podstatu církve a znamená vzývání hodnotového a morálního relativismu,“ obává se Klaus. Ustupování těmto tlakům podle něj neznamená modernizaci církve a křesťanské společnosti, ale jejich likvidaci.


celý článek: www.parlamentnilisty.cz/a...

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. říj 2018 10:37 - 26. říj 2018 10:39 #95 napsal Pavel Krajíček
V tomto článku jsou podané důvody, proč je nyní Hitler inkarnován v ženském těle. Každý vůdce, který nějak svedl na scestí svůj národ je samozřejmě nucen k další inkarnaci do podobné pozice, aby mohl svou těžkou karmu vůbec nějak rozvázat. Pokud ovšem ve svém nitru pěstuje nějaké pokřiveniny, tak ho mohou karmická vlákna v další inkarnaci přivést do těla s opačným pohlavím.

článek:

Vůdce nacistického Německa Adolf Hitler měl sadomasochistické sklony a spojoval v sobě homosexuální a heterosexuální orientaci. Svědčí o tom odtajněná zpráva CIA o führerově životě.

70stránkovou zprávu napsal v roce 1943 antropolog Henry Field na objednávku Úřadu pro strategické služby, předchůdce CIA. Zakládá se na studii Ernsta Sedgwicka Hanfstaengla, blízkého Hitlerova přítele ve 20. a 30. letech 20. století, který později emigroval do USA.

Jak se tvrdí ve zprávě, Hitlerovi byly v mládí vlastní sadomasochistické sklony s tendencí k homosexualitě. Kromě toho po jejich společném věznění ve 20. letech cítil sexuální náklonnost ke svému budoucímu náměstkovi Rudolfu Hessovi. Jak se tvrdí ve zprávě, byl Hess homosexuálem a za jeho zvyk nošení ženských šatů měl přezdívku Freulein Anna.


celý článek: cz.sputniknews.com/svet/2...

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. lis 2018 20:39 - 01. pro 2018 02:54 #147 napsal Pavel Krajíček
ČT potvrdila nespokojenému divákovi, že jsou povinni nám „vymývat mozky“

Do redakce nám byl zaslán výborný dopis čtenáře. Tak nám to Rada ČT konečně vysvětlila…

Na základě rostoucí kritiky platících diváků ČT o neobjektivnosti hlavně zahraničního zpravodajství ČT jednala Rada ČT o této kritice. Do jednání vnesl jasno radní Michal Janovič. Prohlásil:

„Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení ;. Česká televize se na to nesmí dívat tak, jako kdyby byla součástí současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie,“ – konec citátu.


celý článek: zpravy.dt24.cz/domaci/2959/

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Tento příspěvek obsahuje soubor obrázku.
Pro zobrazení se přihlaste nebo zaregistrujte.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. led 2019 10:09 - 21. led 2019 10:10 #293 napsal Pavel Krajíček
Na 245 milionů křesťanů pronásledují už v 73 zemích světa

Počet pronásledovaných křesťanů loni vzrostl globálně o 30 milionů a dnes je různým formám perzekuce vystaveno celosvětově na 245 milionů věřících. Vyplývá to z údajů nizozemské neziskové organizace Open Doors, která monitoruje situaci ve sto padesáti zemích.

Vyznavači nejpočetnějšího náboženství planety jsou podle ní pronásledováni v 73 zemích světa, přičemž o rok dříve to bylo „jen“ v 58 zemích. Osmnáctým rokem po sobě se na první místo zařadila stalinistická Severní Korea. První desítku států označují experti za „extrémně nepřátelskou“ vůči křesťanství... celý článek: www.novinky.cz/zahranicni...


Země extrémně nepřátelské vůči křesťanství
 1. 1. Severní Korea
  2. Afghánistán
  3. Somálsko
  4. Libye
  5. Pákistán
  6. Súdán
  7. Eritrea
  8. Jemen
  9. Írán
  10. Indie

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. dub 2019 14:35 #463 napsal Pavel Krajíček
Boj státu selhává. Drogy bere a léky nadužívá milion Čechů

"Boj státu proti drogám selhává. Jak ukazuje zpráva o realizaci protidrogové politiky, kterou má Právo k dispozici, počet uživatelů opioidů a pervitinu v Česku od roku 2008, kdy to bylo 32,5 tisíce, vzrostl v roce 2017 na 47,8 tisíce, tedy zhruba o polovinu. Injekčně si drogu píchá 43,7 tisíce lidí.

„Rizikových“ kuřáků konopí je v Česku až 125 tisíc. Sedativa a hypnotika v zemi podle zprávy nadužívá zhruba 900 tisíc lidí. Jednotlivé skupiny se takřka nepřekrývají, v Česku má problém s drogami tedy kolem milionu lidí.

Nejvyšší počet problémových uživatelů drog je odhadován v Praze (16 600), Ústeckém kraji (6700) a Moravskoslezském kraji (4100)."

celý článek: www.novinky.cz/domaci/501...

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. dub 2019 11:08 #479 napsal Pavel Krajíček
Léčitelé budou muset být bezúhonní. Vyžádá si to zákon

Stejně jako lékaři v budoucnu budou i léčitelé a provozovatelé služeb v oblasti alternativní medicíny muset prokázat bezúhonnost, aby mohli pacientům pomáhat.
Nově takovou činnost nebude smět provozovat léčitel, který byl v minulosti nepodmíněně odsouzen. Vyžaduje to zákon o léčitelských službách, který vypracovalo ministerstvo zdravotnictví a který čeká na průchod legislativním procesem.

Mnoho léčitelů dnes představuje poslední naději pro lidi, které současná „západní“ medicína neumí vyléčit. Existují tací, kteří i v dobré víře používají k uzdravení svých klientů nekonvenční až drastické metody. Redakce Práva zná například příběh ženy, která se po neodborné terapii z rukou léčitele ocitla v přímém ohrožení života a dodnes si nese trvalé následky.

Léčitelé se budou muset nově registrovat, aby dostali oprávnění k činnosti. Má vzniknout národní registr léčitelů. „Podmínkami poskytování léčitelských služeb fyzickými osobami jsou plná svéprávnost a bezúhonnost,“ stojí v zákoně.
Podle normy to znamená, že lidé, kteří byli odsouzeni na jeden rok a výše nepodmíněně či spáchali trestný čin proti životu a zdraví, by nesměli klientům pomáhat.

celý článek: www.novinky.cz/domaci/502...

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. dub 2019 15:01 #480 napsal Oldřich Pružina
www.novinky.cz/internet-a...

Facebook řeší globální výpadek. Problémy má i Messenger a Instagram
Nedostupnost svých služeb v globálním měřítku musí řešit sociální síť Facebook, nefungují ani další servery ve správě tohoto internetového gigantu – Instagram, Messenger či WhatsApp.

První uživatelé začali podle serveru DownDetector hlásit problémy s dostupností Facebooku okolo 13. hodiny středoevropského času. Právě stránky DownDetector monitorují to, zda jsou nejznámější internetové servery v provozu.

Od 14. hodiny začal počet hlášení dramaticky růst, a to nejen u Facebooku, ale také u Instagramu, Messengeru a WhatsAppu, jak již bylo uvedeno výše.

Právě shodný časový výpadek svědčí o tom, že největší sociální síť řeší přinejmenším stejně velké problémy jako před měsícem, kdy se potýkala s největším výpadkem v historii. Tehdy nebyly služby internetového gigantu dostupné více než 13 hodin.

Nezobrazují se příspěvky, nebo se nejde vůbec přihlásit
Problémy jsou aktuálně hlášeny ve Velké Británii, na východním pobřeží USA, ale také ve střední a jižní Evropě. Kromě Česka a Slovenska se výpadek týká také Itálie, Rakouska, Řecka, Španělska či Portugalska.

Výpadek je patrný v on-line rozhraní i mobilních aplikacích. Nejčastěji se lidem nezobrazují na Facebooku nové příspěvky, nebo se nedá vůbec přihlásit. To platí také v případě Instagramu. U WhatsAppu a Messengeru nejdou odesílat zprávy, ale také obrázky a videa – případně se tváří jako nedostupné.

Je nicméně možné, že někteří tuzemští uživatelé problémy nezaznamenají. Záleží totiž na tom, které servery Facebooku zrovna jejich přístroje obsluhují.

Co výpadek způsobilo, zatím není jasné. Za březnový výpadek, který byl největší v historii společnosti, mohl lidský faktor – chybná konfigurace serveru.


ZÁKON ZPĚTNÉHO PŮSOBENÍ, ANEB KAUZALITY: ZAČNOU NÁSLEDKY DOPADAT NA TY, KTEŘÍ CENZURUJÍ PRAVDU?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. čvc 2019 16:20 #594 napsal Pavel Krajíček
Tak to si přečtete, jak to začíná vypadat na naších školách:

Fanatický feminismus a multikulturalismus. Neziskovky převzaly výuku ve škole. Děti si mohly dělat co chtěly. Zavládl totální chaos. Tak líčí poměry na znojemské základní škole vyhozený učitel Stanislav Balík, major v záloze, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. „Nejvíce ovšem vadilo, že jsem říkal pravdu stejně jako mistr Jan Hus. Vedení školy se mě rozhodlo zlikvidovat, a tak jsem byl rituálně ukřižován všem pro výstrahu,“ vysvětluje. „Byl tam totalitní režim jako na dnešní Ukrajině. Všichni musí být podle jednotného liberálně socialistického světového názoru. Běda někomu, kdo by měl svůj názor, a byl by nedej bože vlastenec. Takový člověk musí být okamžitě zlikvidován,“ dodává. více v článku: www.parlamentnilisty.cz/a...

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Vygenerováno za 1.220 sekund
X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat