Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:37
Včera:139

Právě přítomno

3
online

Přihlášení

75 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
1 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Cenzura Poselství Grálu

Více
25. pro 2018 13:04 - 25. pro 2018 19:21 #234 napsal Pavel Krajíček
Úvodní info pro neznalé věci:

Cenzuru Poselství Grálu i další literatury provedla organizace Hnutí Grálu osm let po smrti Abdrushina. Dnes již máme nezvratný důkaz, že cenzuru provedl člověk viz článek: Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou .

Další články k cenzuře zde: Cenzura Poselství Grálu

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. pro 2018 13:10 - 25. pro 2018 13:28 #235 napsal Pavel Krajíček
Za další napadlo mě označit barevně cenzurované části v PG i zde na webu (podobně jako to máme na poselstvi-gralu.cz/ ).

Především se mi to občas hodí, když zkoumám, hledám, porovnávám apod. Za další zdejší překlad je konečný, který vydával Abdrushin. Ten Kovářův má poměrně dost vsuvek, které v tištěném vydání nejsou a tím mně to klamalo a nebylo jisté co je cenzura a co jen nějaká vsuvka, či část která v konečném vydání není.

Tak by zdejší barevné označení bylo naprosto jasné a vždy by znamenalo cenzuru Hnutí Grálu. Vzal bych to od začátku popořadě, důsledně. Ne jak předtím napřeskáčku, když se náhodou na něco natrefilo.

Ono tak bude i zřetelně vidět, že cenzor cenzuroval prostě to, co nemohl pochopit rozumem a i to může pomoci otevřít oči tápajícím.

Chápu ovšem, že to může někomu vadit např. při čtení. Ale snad ne až tak moc. Co myslíte?

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. pro 2018 13:29 #236 napsal Jan Kolegar
Odpověď od Jan Kolegar na téma Cenzura Poselství Grálu
Ja jsem pro,
rád to porovnávám a obracím se tedy především na Kovářův překlad, kde je to vyznačeno.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. led 2019 19:52 - 04. led 2019 13:55 #265 napsal Pavel Krajíček
Tak jsem připravil jeden nový speciální článek s názvem Rychlý přehled cenzury Poselství Grálu

článek je zde: pravelidstvi.cz/index.php...

Budu tam postupně onu tabulku doplňovat. V článku je úvod, který to vysvětluje. Pro Doznívání I. + II. vytvořím potom asi nový samostatný článek.

POZOR na mobilních zařízeních se tabulka nezobrazuje správně a celá.

Začnu asi zítra nebo pozítří. Ještě jsem dělal nějaké přípravy. Budu si to i nově značit v knize, kterou si za tím účelem vyhradím.

Článek nemusíte hledat vždy tady v diskuzi, ale stačí si potom kliknout v TOP menu na položku Poselství Grálu a potom na poslední položku s názvem Cenzura Poselství Grálu a tam už ony články najdete.

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. led 2019 20:20 - 06. led 2019 15:05 #270 napsal Pavel Krajíček
V loňském roce vedl Prokop Zapletal nějakou konverzaci s vrchními farizeji z Hnutí Grálu a dokonce mu napsal i vrchní farizej Zatloukal (jak příznačné jméno). A když jim Prokop dal odkaz na článek ve kterém jsou nezvratné důkazy, že cenzuru provedl člověk Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou

tak tento na míle zapáchající (duchovně samozřejmě) farizej, namísto věcných argumentů, začal poukazovat na vnější formu a projev Pavla Krajíčka.

Rozumíte tomu? Já to nechápu, protože to je dění, které je mnohokráte popsané v Poselství Grálu a Abdrushin takto odhalil všechny farizeje i z doby Ježíše. Na více místech je odhaluje, že když nemají věcné argumenty, tak vždy začnou jen štvát proti osobě.

Nechápu to proto, protože tito farizejové studovali dlouhá léta Poselství Grálu a měli by tudíž toto vědět. Stále mají pozemský rozum, skrz který by mohli svou vyčůranost zakrýt... ale nějak se jim to nedaří a to mají vysoké školy.

Za vše jeden příklad z Poselství:
"Antikrist bude se opět křečovitě snažit, aby si udržel svůj vliv na zemi. Dávejte pozor na jeho nevěcnost v obraně i v útoku. Opět bude pracovati jen utrhačně a podezřívavě, protože jeho stoupenci nic jiného nedovedou. Aby předstoupili před Pravdu a vyvrátili ji, to není možno."

Zřetelně je tady odhaleno chování mrzké špinavé duchovní spodiny a přesto vedoucí z Hnutí Grálu takto jednají. Jak to? Že by odpověď byla prostě v tom, že jsou onou mrzkou špinavou duchovní spodinou?

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. bře 2019 18:14 - 27. bře 2019 15:07 #446 napsal Pavel Krajíček
Při označování cenzury jsem byl dnes u přednášky 78. Pohlaví pravelidstvi.cz/index.php...

Je to další přednáška na které je krásně vidět, že cenzuru prováděl člověk, rozumář, který věci, které nechápal, cenzuroval nebo přepisoval ke svému obr​a​zu.

P​řednáška je o duchovních zárodcích a jejich svobodné vůli. Cenzor vyškrtl tuto větu:

"​A to je nutné, aby se všechny schopnosti duchovního zárodku dostaly postupně k vývoji.​"

a nahradil ji svou novou větou:

"To je však nepřirozený stav, způsobený svévolným, násilným pokřivením."

A také z oné přednášky spoustu vět vyškrtal... věty, které toto objasňovaly.

Víte ale co to znamená? Pokud by cenzuru skutečně provedl Abdrushin, tak by to znamenalo, že celý život Abdrushin vydával Poselství s touto první větou a na konec života, že ji vyškrtl a napsal přesný opak. Tedy podle této zapáchající spodiny z Hnutí Grálu se Abdrushin spletl a na konec života si své pomýlení uvědomil a přepsal to. On Imanuel, který toto stvoření stvořil... to je strašná sebranka ti stoupenci Hnutí Grálu.

Varuji každého, kdo bude sympatizovat s touto zločineckou lůzou, tak si u nás neškrtne. Vidím, že má dnešní vrchní farizej Hnutí Grálu ( Zubatý ) profil na Facebooku a už si někteří tyto špinavce přidávají do přátel. Mnozí čtenáři PG jsou jako církevníci, stačí jim přihlouplý úsměv, pokrytecký vývěsný štít a myslí, že vše je už v pořádku, červa v jádru tím nevidí. Uvědomte si, že to je stejné, jako byste kamarádili s vrahy Ježíše.

To jednoznačně svědčí o tom, že se jejich duch nehýbe. Jestliže je v Posleství Grálu chyba, kterou tam vneslo Hnutí Grálu viz článek: Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou tak jak to, že ji nikdo nenašel, neobjevil? Proč musel přijít Krajíček a poukázat na ni? Když tedy oni v Hnutí Grálu se domýšlejí jak jsou čilí a jdou po správné cestě, tak jak to, že to tam čilosti svého ducha nenašli? Ale hlavně, že tato shnila pokrytecká lůza kritizuje ty, kteří se ještě hýbou.

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. kvě 2019 15:03 - 05. kvě 2019 15:03 #519 napsal Pavel Krajíček
Tak jsem právě dokončil označování cenzury v první knize Poselství Grálu viz článek:

- Rychlý přehled cenzury Poselství Grálu

A hned jsem založil další nový článek s tabulkami:

- Rychlý přehled cenzury Doznívání I. a II.

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Vygenerováno za 0.265 sekund
X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat