Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:85
Včera:158

Právě přítomno

2
online

Přihlášení

78 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
2 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Real time web analytics, Heat map tracking

Cenzura Poselství Grálu

Více
25. pro 2018 13:04 - 25. pro 2018 19:21 #234 napsal Pavel Krajíček
Úvodní info pro neznalé věci:

Cenzuru Poselství Grálu i další literatury provedla organizace Hnutí Grálu osm let po smrti Abdrushina. Dnes již máme nezvratný důkaz, že cenzuru provedl člověk viz článek: Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou .

Další články k cenzuře zde: Cenzura Poselství Grálu

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. pro 2018 13:10 - 25. pro 2018 13:28 #235 napsal Pavel Krajíček
Za další napadlo mě označit barevně cenzurované části v PG i zde na webu (podobně jako to máme na poselstvi-gralu.cz/ ).

Především se mi to občas hodí, když zkoumám, hledám, porovnávám apod. Za další zdejší překlad je konečný, který vydával Abdrushin. Ten Kovářův má poměrně dost vsuvek, které v tištěném vydání nejsou a tím mně to klamalo a nebylo jisté co je cenzura a co jen nějaká vsuvka, či část která v konečném vydání není.

Tak by zdejší barevné označení bylo naprosto jasné a vždy by znamenalo cenzuru Hnutí Grálu. Vzal bych to od začátku popořadě, důsledně. Ne jak předtím napřeskáčku, když se náhodou na něco natrefilo.

Ono tak bude i zřetelně vidět, že cenzor cenzuroval prostě to, co nemohl pochopit rozumem a i to může pomoci otevřít oči tápajícím.

Chápu ovšem, že to může někomu vadit např. při čtení. Ale snad ne až tak moc. Co myslíte?

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. pro 2018 13:29 #236 napsal Jan Kolegar
Odpověď od Jan Kolegar na téma Cenzura Poselství Grálu
Ja jsem pro,
rád to porovnávám a obracím se tedy především na Kovářův překlad, kde je to vyznačeno.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. led 2019 19:52 - 04. led 2019 13:55 #265 napsal Pavel Krajíček
Tak jsem připravil jeden nový speciální článek s názvem Rychlý přehled cenzury Poselství Grálu

článek je zde: pravelidstvi.cz/index.php...

Budu tam postupně onu tabulku doplňovat. V článku je úvod, který to vysvětluje. Pro Doznívání I. + II. vytvořím potom asi nový samostatný článek.

POZOR na mobilních zařízeních se tabulka nezobrazuje správně a celá.

Začnu asi zítra nebo pozítří. Ještě jsem dělal nějaké přípravy. Budu si to i nově značit v knize, kterou si za tím účelem vyhradím.

Článek nemusíte hledat vždy tady v diskuzi, ale stačí si potom kliknout v TOP menu na položku Poselství Grálu a potom na poslední položku s názvem Cenzura Poselství Grálu a tam už ony články najdete.

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. led 2019 20:20 - 06. led 2019 15:05 #270 napsal Pavel Krajíček
V loňském roce vedl Prokop Zapletal nějakou konverzaci s vrchními farizeji z Hnutí Grálu a dokonce mu napsal i vrchní farizej Zatloukal (jak příznačné jméno). A když jim Prokop dal odkaz na článek ve kterém jsou nezvratné důkazy, že cenzuru provedl člověk Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou

tak tento na míle zapáchající (duchovně samozřejmě) farizej, namísto věcných argumentů, začal poukazovat na vnější formu a projev Pavla Krajíčka.

Rozumíte tomu? Já to nechápu, protože to je dění, které je mnohokráte popsané v Poselství Grálu a Abdrushin takto odhalil všechny farizeje i z doby Ježíše. Na více místech je odhaluje, že když nemají věcné argumenty, tak vždy začnou jen štvát proti osobě.

Nechápu to proto, protože tito farizejové studovali dlouhá léta Poselství Grálu a měli by tudíž toto vědět. Stále mají pozemský rozum, skrz který by mohli svou vyčůranost zakrýt... ale nějak se jim to nedaří a to mají vysoké školy.

Za vše jeden příklad z Poselství:
"Antikrist bude se opět křečovitě snažit, aby si udržel svůj vliv na zemi. Dávejte pozor na jeho nevěcnost v obraně i v útoku. Opět bude pracovati jen utrhačně a podezřívavě, protože jeho stoupenci nic jiného nedovedou. Aby předstoupili před Pravdu a vyvrátili ji, to není možno."

Zřetelně je tady odhaleno chování mrzké špinavé duchovní spodiny a přesto vedoucí z Hnutí Grálu takto jednají. Jak to? Že by odpověď byla prostě v tom, že jsou onou mrzkou špinavou duchovní spodinou?

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. bře 2019 18:14 - 27. bře 2019 15:07 #446 napsal Pavel Krajíček
Při označování cenzury jsem byl dnes u přednášky 78. Pohlaví pravelidstvi.cz/index.php...

Je to další přednáška na které je krásně vidět, že cenzuru prováděl člověk, rozumář, který věci, které nechápal, cenzuroval nebo přepisoval ke svému obr​a​zu.

P​řednáška je o duchovních zárodcích a jejich svobodné vůli. Cenzor vyškrtl tuto větu:

"​A to je nutné, aby se všechny schopnosti duchovního zárodku dostaly postupně k vývoji.​"

a nahradil ji svou novou větou:

"To je však nepřirozený stav, způsobený svévolným, násilným pokřivením."

A také z oné přednášky spoustu vět vyškrtal... věty, které toto objasňovaly.

Víte ale co to znamená? Pokud by cenzuru skutečně provedl Abdrushin, tak by to znamenalo, že celý život Abdrushin vydával Poselství s touto první větou a na konec života, že ji vyškrtl a napsal přesný opak. Tedy podle této zapáchající spodiny z Hnutí Grálu se Abdrushin spletl a na konec života si své pomýlení uvědomil a přepsal to. On Imanuel, který toto stvoření stvořil... to je strašná sebranka ti stoupenci Hnutí Grálu.

Varuji každého, kdo bude sympatizovat s touto zločineckou lůzou, tak si u nás neškrtne. Vidím, že má dnešní vrchní farizej Hnutí Grálu ( Zubatý ) profil na Facebooku a už si někteří tyto špinavce přidávají do přátel. Mnozí čtenáři PG jsou jako církevníci, stačí jim přihlouplý úsměv, pokrytecký vývěsný štít a myslí, že vše je už v pořádku, červa v jádru tím nevidí. Uvědomte si, že to je stejné, jako byste kamarádili s vrahy Ježíše.

To jednoznačně svědčí o tom, že se jejich duch nehýbe. Jestliže je v Posleství Grálu chyba, kterou tam vneslo Hnutí Grálu viz článek: Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou tak jak to, že ji nikdo nenašel, neobjevil? Proč musel přijít Krajíček a poukázat na ni? Když tedy oni v Hnutí Grálu se domýšlejí jak jsou čilí a jdou po správné cestě, tak jak to, že to tam čilosti svého ducha nenašli? Ale hlavně, že tato shnila pokrytecká lůza kritizuje ty, kteří se ještě hýbou.

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. kvě 2019 15:03 - 05. kvě 2019 15:03 #519 napsal Pavel Krajíček
Tak jsem právě dokončil označování cenzury v první knize Poselství Grálu viz článek:

- Rychlý přehled cenzury Poselství Grálu

A hned jsem založil další nový článek s tabulkami:

- Rychlý přehled cenzury Doznívání I. a II.

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. čvn 2019 08:44 #571 napsal Pavel Krajíček
Až začne ve společnosti docházet k pozitivnějším obratům, tak bude také zapotřebí ihned zrušit organisaci Hnutí Grálu. Není možné, aby se nám tady organizoval a chtěl řídit Slovo Boží někdo, kdo si ve své zvrhlé domýšlivosti dovolil falšovat literaturu Grálu, aby zločinci, kteří zcenzurovali Poselství Grálu, se nám tady stavěli do popředí. Nikdo z nich nesmí být také přijat potom do státní správy. Budou vykonávat jen pomocné práce. Do státní správy budou přijímaní pouze lidé, to znamená ti, kteří jsou schopní čistě cítit. Dobře si tedy nyní všechny tyto mrzké farizeje sympatizující s Hnutím Grálu zapamatujte, aby se po obratu nemohli mezi nás infiltrovat.

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. čvc 2019 14:25 - 03. čvc 2019 09:47 #578 napsal Pavel Krajíček
K mému článku Kdy smí člověk říci, že něco "ví"? kde jsem se i trochu navezl do mé rodiny, tak aby si někdo nemyslel, že je nazývám duchovní spodinou jen proto, že mi tehdy ukřivdili. To ne... v podstatě jsem toho vůbec nedbal a stýkal se s nimi mnoho dalších let. Duchovní spodinou a lůzou nazývám všechny farizeje z řad čtenářů Poselství Grálu.

Rozkol nastal krátce poté co jsem vytvořil první web PG v roce 2011 a došlo na téma cenzury Poselství Grálu. Jestliže máte opravdovou lásku k Pravdě, tak nemůžete jinak, než si vše důkladně ověřit, když se o něčem takovém dozvíte. Moje sestra například řekla, že "Petr si s tím dal práci a došel k závěru, že cenzuru provedl Abdrushin". Petr je její manžel. On si tenkráte přečetl některé dostupné Vzpomínky na Pána a z toho udělal závěry. No a vidíte dnes už máme nezvratné důkazy, že cenzuru provedl člověk viz článek: Nové důkazy o tom, že Poselství Grálu bylo pozměněno lidskou rukou

Co je tam ale důležité? No přece to samolibé zapáchající lejno, které se samo nehýbe, ale říká, že někdo jiný si dal práci za něj. V celém Poselství se o tom mluví, že není možné přesunout vlastní námahu, vlastní zodpovědnost na někoho jiného a hle v Hnutí Grálu u zapáchající spodiny je to standard. Můj otec zašel ještě dále, ten jen poukazoval na své argumenty a mé důkazy vůbec nechtěl ani vidět. Dovedete si představit, že by takoví lidé byli soudci u soudů? Že by je zajímaly argumenty jen jedné strany a poté vás zavřeli na 20 let?

Chápete už, proč stoupenci Hnutí Grálu a jejich sympatizanti jsou nepoužitelní pro novou výstavbu? Pokud přežijí, budou vykonávat jen pomocné práce. Nikde ve veřejném prostoru nesmí zastávat vedoucí funkce.

Co tedy vidíme? Vidíme to samé co v církvích. Tam také jsou shniloši, kteří mají strach z každé námahy a hned na vše nové hází kamení a křičí, že je to od Lucifera. Stejně tak jednají farizejové z Hnutí Grálu. Jestliže to domyslíme do konce, tak to je ke zhrození. Znamená to, že čtenáři z Hnutí Grálu jsou zapáchající nehybná lejna. Stejní farizejové se z nich stali jako je tomu v církvích.

Tito zapáchající sniloši nemají žádnou lásku k Pravdě, žiji v sebeklamu. Kdyby měli lásku k Pravdě, museli by podle toho jednat. Proto každý kdo bez důkladného přezkoumání důkazů tvrdí, že cenzuru provedl Abdrushin je zapáchající nehybné lejno. Jedná se o mrzké farizeje, duchovní spodinu a lůzu. Protože vše má formu přece. Nemůže nehybné smrdící lejno být zářícím čilým člověkem. Takovým lejnem je jen shniloš a farizej z Hnutí Grálu.

Je mi úplně jedno jaké maté osobní slabosti a problémy, ale pokud nemáte pravou lásku k Pravdě, tak se ke mně nepřibližujte, protože vám zmrskám karabáčem hřbety, lůzo pokrytecká!

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/krajicek...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Vygenerováno za 0.313 sekund
X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat