Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:47
Včera:207

Právě přítomno

6
online

Přihlášení

68 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
2 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávát! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Real time web analytics, Heat map tracking

Přírodní živly 2019

Více
31. led 2019 21:39 - 31. led 2019 21:39 #309 napsal Pavel Krajíček
Amerika mrzne. Lidé umírají a zlepšení je v nedohlednu

Přinejmenším 12 obětí už si vyžádaly extrémní mrazy, které zasáhly střed Ameriky. Podle meteorologů teploty zůstanou hluboko pod bodem mrazu. Na řadě míst se nadále potýkají s komplikacemi v dopravě či s problémy s dodávkami elektrické energie, informovala americká média.

Také v noci na čtvrtek naměřili na mnoha místech teploty kolem minus 40 stupňů Celsia. Například ve městě Ponsford v Minnesotě byla pocitová teplota, při jejímž výpočtu se zohledňuje například i rychlost větru či vlhkost vzduchu, minus 55 stupňů. V Chicagu by mělo být ve čtvrtek opět chladněji než v Antarktidě.


celý článek: www.novinky.cz/zahranicni...

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. úno 2019 16:09 - 02. úno 2019 16:11 #314 napsal Pavel Krajíček
Tak v Americe mínus 40 a u nás plus 15 na začátku února. Ještě teď v 16 hod. mám na teploměru 15 stupňů. Už o tom píšou i v novinách:

V Moravskoslezském kraji dnes nejen silně foukalo, ale lidé si mohli užívat i na počátek února nezvykle vysokých teplot. V Karviné meteorologové naměřili 14,9 °Celsia, v Ostravě-Porubě 14,5 °Celsia a v Mošnově 14,4 ° Celsia. V Ostravě i Mošnově to byly tak naměřeny nejvyšší teploty pro 2. únor.
celý článek: karvinsky.denik.cz/z-regi...

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. bře 2019 09:58 #399 napsal Pavel Krajíček
Časnější návrat špačků a skřivanů věstí suché jaro

Poslové jara jsou už tady. Ze zimovišť v teplých krajích se vrátili skřivani, špačci a další druhy stěhovavých ptáků se zhruba dvoutýdenním předstihem. Podle ornitologů to ale nevěstí nic dobrého a obávají se krátkého a suchého jara.

„Na jedné straně je hezké, jak se krajina probouzí ze zimního spánku, byli bychom ale raději, kdyby příroda ještě chvíli spala,“ řekl Právu ornitolog Zdeněk Machař, který v Brně provozuje záchrannou stanici pro živočichy Ptačí centrum.

„Je to příliš brzy. Zpěvní ptáci nám tak mohou signalizovat, že jaro bude krátké a nastane rychlý přechod k letním teplotám a suchu,“ uvedl ornitolog. Když podobná situace nastala před šesti lety, bylo na jaře sucho...

...V přírodě jaro už nastalo
Jarní počasí panuje ve střední Evropě již několik dní. Denní teploty místy šplhají až téměř k 15 stupňům. Příroda se chová tak, že jaro již nastalo.

Ve skutečnosti by však měla ještě dva týdny odpočívat. Idylický obraz jarní krajiny má ale podle odborníků trhliny. Pokud nebude přechod do jara provázen vydatnými dešti, budou to právě ptačí poslové jara, kteří na sucho doplatí nejtvrději...


celý článek: www.novinky.cz/domaci/499...

Facebook Pavel Krajíček: www.facebook.com/pa.krajicek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Vygenerováno za 0.371 sekund
X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat