Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:32
Včera:139

Právě přítomno

1
online

Přihlášení

75 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
1 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Nedělní čtení

 

Nedělní čtení


Od roku 2019 začínáme s tzv. nedělními čteními. Mnozí z vás nemají čas během týdne na pokrm pro svého ducha a toto "násilné" nedělní čtení vás může donutit si tu chvilku udělat. Každý týden (zpravidla v sobotu) je založeno v kategorii: Nedělní čtení nové téma, kde se uživatelé dozvědí, která přednáška se bude číst i s odkazem na onu přednášku, takže ji potom nemusí hledat.

V těchto diskuzích (nedělních čtení) znamená poděkování u příspěvku, že jste se tohoto čtení účastnili. Tady mnozí dělají z počátku chybu, že děkují i když nečetli s námi v neděli. Pokud jste četli v sobotu nebo pondělí, tak už svou účast nepotvrzujte.

Smysl toho je číst společně s námi v jeden den. Jestliže jste četli v sobotu, tak jste se neúčastnili s námi nedělního čtení. Můžete poděkovat i v pondělí, pokud jste četli v neděli, ale nemohli jste v neděli potvrdit svou účast.

Pokud něco není jasné, můžete se ptát v této úvodní diskuzi.

K nedělnímu čtení jste všichni vítání a zvání. Pozvěte také své přátelé o kterých víte, že čtou Poselství Grálu. Smysl nedělního čtení také objasnil Abdrushin v třetím přikázání.

Ke společnému čtení a následnému potvrzení své účasti musíte být na webu Pravé lidství registrování. Registrace zde: pravelidstvi.cz/registrace
 
Takže každý týden nedělní čtení zde: Nedělní čtení

 

 

 
X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat