Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:81
Včera:158

Právě přítomno

1
online

Přihlášení

78 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
2 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně!

To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví.

Abdrushin 

Real time web analytics, Heat map tracking

Registrace

 

Registrace na webu Pravé lidství

 

Registrace je určena pouze vážným hledačům Pravdy. Rozhodně není určena esoterickým blouznivcům či vlažným církevníkům a o to méně nebezpečným fanatikům rozumářům a materialistům, kteří tento svět zpustošili a vedou jej do záhuby.

Registrace vám umožní psát do diskuze, komentovat články, číst si Vzpomínky na Pána, prohlížet fotografie Abdrushina a profily uživatelů apod.

Dokončením registrace stvrzujete, že jste si přečetli Pravidla webu a souhlasíte s nimi.

Jméno a příjmení bude vidět ve vašem profilu. Uživatelské jméno vidět není a slouží pouze k přihlášení do profilu. Uživatelské profily jsou přístupné pouze ostatním přihlášeným uživatelům (nejsou veřejné).

 

 Registrace zde : pravelidstvi.cz/registrace

 

Pokud vám nepřijde po registraci email na potvrzení, tak si zkontrolujte složku SPAM. Pokud problémy přetrvávají, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat