Pravé lidství

Jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou

Návštěvy

Dnes:62
Včera:55

Právě přítomno

1
lidí

Přihlášení

36 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
3 tento měsíc

Událost za událostí se budou řadit k těžkému řetězu strašlivých zklamání, která jsou však pro lidi léčivá, protože by se jinak nikdy neprobudili z bláznovství vlastního sebepřeceňování. Musí se konečně sklonit před tím, jehož milostí smí vůbec být – před Bohem!

Abdrushin

Můj cíl


Co já chci je čistá Bohoslužba a pravé lidství. Kde jedno z toho chybí, tam nemůže to druhé býti správné, neboť jen opravdové lidství je pravou Bohoslužbou. V tom spočívá cíl a smysl mého snažení. Jako kdysi Syn Boží se obracel se svým slovem na celé lidstvo, tak i já mířím svým úsilím nade všechna vyznání.

Chci přitom zaplnit všechny mezery, které až dosud zůstávaly v lidských duších jako nezodpovězené planoucí otázky a nedopřávaly klidu žádnému vážně přemýšlejícímu, jestliže poctivě hledal pravdu.

Z živoucích zákonů tohoto stvoření, nesoucích v sobě vůli Boha, ukazujíce Jeho velikost v nedotknutelnosti a nezměnitelnosti Božské Dokonalosti, přináším odpověď, která dovolí vzkřísit v lidských duších jasnost, klid a jistotu. S tím se probudí síla a také neotřesitelná odvaha budovat na troskách a ani v největší bídě nezklamat a zachovat si přitom to nejušlechtilejší smýšlení.

Každý člověk pak bude jako vědoucí působit v harmonii se zachvíváním sil celého vesmíru, což může přinést jen prospěch a rozkvět, pokud je lidští duchové nepokřiví a nepoužijí nesprávně.

Abd-ru-shin

Česká vlastenecká síť

Registrace

 

Registrace na webu Pravé lidství

 

Registrace vám umožní psát do diskuze, číst si Vzpomínky na Pána, prohlížet fotografie Abdrushina a další.

Dokončením registrace stvrzujete, že jste si přečetli Pravidla webu a souhlasíte s nimi.

Jméno a příjmení bude vidět ve vašem profilu. Uživatelské jméno vidět není a slouží pouze k přihlášení do profilu.

 

Registrace zde: pravelidstvi.cz/registrace

 

Pokud vám nepřijde po registraci email na potvrzení, tak si zkontrolujte složku SPAM. Pokud problémy přetrvávají, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

 

X

Až po přihlášení

pouze přihlášení uživatelé mohou kopírovat