Pamatuj si mě     Zapomenuté heslo?   Registrovat  

Tento web je kruhem lidí, kteří mají společný cíl a tudíž registrace není určená široké veřejnosti. Registrace je určená lidem toužícím žít podle vůle Stvořitele. Do tohoto fóra mají zakázán vstup fanatici z nebezpečné sekty rozumářů a materialistů, vyjma případů, kdy se považují za hledající a chtějí se slušně zapojit do diskuze.

Dokončením registrace udělujete souhlas provozovateli webu se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje jsou zpracovávány v rozsahu, v jakém byly webu pravelidstvi.cz vámi při registraci poskytnuty a kdykoli později aktualizovány. Zejména se tedy jedná o jméno, příjmení, pohlaví, kontaktní informace, elektronické údaje (IP adresu, cookies) dále jen „Osobní údaje“. Na vaši žádost budou veškeré vaše osobní údaje smazané. 
 
Kontrolní otázky u registrace nejsou po registraci nikde vidět ve vašem profilu. Slouží jako info pro administrátora.
 
Provozovatel webu si vyhrazuje právo smazat, nezveřejnit, upravit, přemístit jakýkoliv příspěvek či znemožnit používání webu kterémukoliv uživateli, pokud tak uzná za vhodné a to i bez předchozího upozornění nebo následného vysvětlení.
 
Dokončením registrace souhlasíte s veškerým textem na této stránce a stvrzujete, že splňujete podmínky registrace zde uvedené. Také souhlasíte s Zásady používání Cookies a Ochrana osobních údajů
 
 
Kontaktní email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.